Yeni Yılda Yeni Ürünlerle Harika Görünün

0

Her zaman yeniliklere açık olmaktan hoşlanıyorsanız, kendinizi iyi hissettirecek bu yenilikleri seveceksiniz.

Chanel Le Rouge Crayon de Couleur kalem rujlar 4 farklı renge sahip, yumuşak dokulu oluşuyla kolay uygulanıyor ve uzun süre kalıcı özelliği var.

Dumanlı göz makyajı seviyorsanız, bir süre sonra gözleriniz rakun gibi görünebilir. M.A.C Spellbinder göz farı akmıyor, manyetik olarak sıkıştırılmış iyonize pigmentlerle üretilen far kadife gibi hissettiriyor. Göz kapağına bulaşmıyor ve birikmiyor, üstelik 8 farklı renkte  üretildi.

Gülsha Gece Gül İksiri ile gece boyunca cildiniz yenileniyor. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan serum gece yatmadan önce kullanılıyor. Hyalüronik asit ve gül esansiyel yağı içeren, yaşlanma karşıtı peptid içerikli iksir yüz kontürünü şekillendiriyor. Cildin elastikiyetini artırıp, yapısını güçlendiriyor.

Louis Vuitton ‘Les Parfumes’ serisi ile geri döndü. 1946 yılından bu yana ilk kez parfüm çıkaran  Vuitton 7 farklı çiçekten 7 farklı parfüm üretti. Sadece Louis Vuitton mağazalarında bulabileceğiniz parfümler, sadece  çiçeklerden üretiliyor. Üstelik parfüm, şişesi tekrar doldurabilecek şekilde tasarlanmış.

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın