Yeni Sezon Güzellik ve Bakım Ürünlerine Yer Açın

0

Hem bakım ürünlerini hem de makyaj çantanızı yenilemenin zamanı geldi. Kendinizi daha güzel ve enerjik hissettirecek yeni sezon ürünlerine bir göz atalım.

Darphine Predermine Sculpting Night Cream içerdiği vitaminler ve sümbülbeter çiçeğinin canlandırıcı etkisi ile cildin gece kendisini yenilemesini sağlıyor. Cildi sıkılaştırıp, yüz konturunu belirginleştiriyor.

Dior Hydralife Better Fresh Jelly Mask ciltte 3 dakikada harikalar yaratarak cilde parlaklık getiriyor. Pink Clay Mask ise jojoba özleri ve doğal minerallerle zenginleştirilmiş yeni nesil kil maskesi, cildi arındırıyor, gözeneklerin görünümünü azaltıp, cildi matlaştırıyor.Siz de 15 dakikalık maskelerden bıktıysanız denemelisiniz.

Givency Noir Interdit Maskara, 90 derecelik açıyla bükülen fırçası sayesinde kirpiklere daha yakından ulaşıyor. Böylece kirpiklerin daha uzun, daha kalın ve daha yoğun görünmesini sağlıyor.

Murad MattEffect hafifliği ile cildi anında matlaştırıp tazeliyor. Aplikatörlü kompakt yapısı sayesinde kolayca uygulanan ürün geniş gözenekler ve T bölgesindeki yağlanma, parlama sorunu olanlara özellikle öneriliyor.

Guerlian KissKiss Mate ile dudaklar ve yoğun pigmentli görünüyor. Mat olduğu halde yoğun ve balsam kadar konforlu olan, Guerlian’ın ilk nemlendiricili ve dolgunlaştırıcı yeni ruju sizi bekliyor.

Chanel’in 15 yıl sonra çıkardığı yeni kokusu Gabrielle merakla bekleniyordu. Parfümün içeriğinde ylang ylang, sümbülteber, yasemin ve portakal çiçeği var.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın