Yeni Nesil Uygulamalar ile Elleriniz de Genç Görünsün

0

Yüzünüze ve vücudunuza gereken bakımı yaparken, ellere özen göstermediğinizde yaşınızı ortaya çıkarıyor.

Eller sürekli gözönünde üstelik, yılların etkilerini kolayca gösteriyor. Başta güneş olmak üzere, düzenli nemlendirilmediği ve zamanında korunmadığı takdirde üzerindeki lekeler rahatsızlık veriyor.

Ellerin gençleştirilmesinde son yıllarda yeni yöntemler geliştirildi.

PRP Uygulaması; trombosit hücrelerinden zengin olan kanın ellere enjekte edilmesi işlemidir. Kendi kanınızdan elde edilen pıhtı hücreleri ile büyüme faktöründen zengin plasma cildin yenilenmesinde kullanılıyor. Ellere dermoterapi veya minik enjeksiyonlar şeklinde uygulanan işlem cildi gençleştiriyor.

elbakımı

Mezolifting; Amino asit, hyalüronik asit ve vitamin kompleksleri içeren mikro enjeksiyonlar ile cildin içeriden nemlendirilmesi sağlanıyor.5-6 seanslık kürler halinde yapılan mezolifting ile eller daha sağlıklı, nemli ve gergin görünüyor.

Lazerle Cilt Gençleştirme; “Non invazif lazer” işlemi ağrısız, kızarıklık ve tahriş yapmayan bu yöntemde tedavi sonrası toparlanma süresi gerekmiyor. Cildin yenilenmesi ile hücreler daha düzgün, genç ve sıkılaşmış bir yüzey oluşturuyor. Yeni nesil lazer cihazları deride yenilenme sağlarken aynı zamanda el üzerindeki lekelerden de kurtulmanızı sağlıyor.

Somon Tedavisi; hyalüronik asit molekülleri ve polinükleotidlerin cilde enjekte edilmesi ile yapılan yeni bir uygulamadır. Hyalüronik asit cildin nem dengesini sağlayan bağ dokunun temel maddesidir. Polinükleotidler ise,  somon balığının spermlerinden elde edilen DNA molekülleridir.

elgençlestirmetedavisi

Hibrit Enerji; melez bir enerji sitemi olan yeni nesil bu yöntemde deriye iki farklı enerji türü ile nüfuz ediliyor. Bir hasar olmaksızın yaranın iyileşmesi sürecini başlatan ve böylece ciltte yeni kolajen oluşumu ile yeniden yapılanma sağlayan yöntem, ayrıca boyun derisinin sıkılaştırılması ve ince çizgilerin açılmasında kullanılıyor.

Gençlik Aşısı; protein ve nükleik asit içermeyen, cildin altına yerleşerek deforme olan, çöken  ve kırırşan dokuları destekleyen bir uygulama. Operasyon izi de olmuyor. Düz ve çapraz bağlara aynı anda sahip olan ürün, el üstlerinde volumetrik etki açısından uygulanıyor. Konsantre oluşu ile az miktar ile aynı etkiyi veriyor.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın