Yatak Odanızdakiler Sizin Sırrınız…Ama Bakın Erkekler Nelerden Hoşlanıyor ?

0

Kadınlar birbirleriyle cinsel yaşamlarını çok fazla konuşmazlar, ancak yakın arkadaşlar bunu tabu olarak görmeyebilir ve sevgililerinin hoşlandığı şeylerden bahsedebilirler. Erkeklerin de bu konuda çok konuştuklarını sanmıyorum, çünkü yaşananlar kendinize özel…
Yatak odası erkeklerin bir anlamda performanslarını gösterdikleri yer, tabii partneri de uyum sağlarsa daha keyifli olur.
Erkekler yatakta nelerden hoşlanır diye sorsak, sizden bir çok fikir çıkar. Biz şöyle bir sıralayalım;

seks6

Erkekler dokunulmaktan hoşlanır, farklı erojen bölgeleri var; yüzleri, göğüsleri, üst bacak içleri ve kasıkları.
Fantezi severler, tabii siz destek verirseniz. Kadınların nedense çok hoşlanmadığı söylenir ama partnerinizi yargılamadan hoşunuza giden bir şeyleri denemek zor olmasa gerek.
Yatakta yaptığınız övgüler kendilerine seksüel açıdan daha çok güvenmelerini sağlar. İçinizden geldiği gibi beğendiğiniz bölgeleri övmenin size olumlu katkısı var.
Duygusal birleşme güzel ama biraz ilkel olmaktan da hoşlanırlar, amaç sizi büyülemek olduğundan siz de tadını çıkarın.
Özgür alanları olsun isterler, erotik filmleri severler.

Couple in bed laughing hiding under white sheets

Yatakta konuşmanızdan etkilenirler, bir de yönlendirip överseniz daha güçlü hissederler.
Sadece yatak odasında seks yapmak istemezler, koltuk ya da mutfağı da severler.
Her zaman seksi planlayamazsınız, onlar anın keyfini çıkarmayı ve haz almayı isterler. Canları istediğinde buna hazır olan bir kadın, hayatın karmaşasını unutturur. Aşk hormonu oksitosin salınımı çiftleri birbirine bağlar, stresi azaltır ve kan basıncını düşürür.
Erkek egosu seks ile bağlantılı, aranızdaki cinsel ilişki sıklığı azalıyorsa bunu kadının ilgisizliğine bağlarlar. Yatak odası sorunlarını dürüstçe anlatmalısınız.

Lütfen Paylaşın...

Bu yazı yorumlara kapalıdır.