Terör, Müziği Susturamayacak

0

Ariana Grande en son 22 Mayıs’ta İngiltere’nin Manchester kentinde konser vermişti. O konserin ardından yaşanan terör saldırısında çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu 22 kişi yaşamını yitirmiş 59 kişi de yaralanmıştı. Saldırı daha sonra İŞİD terör örgütü tarafından üstlenilmişti. Grande, bu korkunç olayın ardından “Dangerous Woman” adlı turnesini iptal ettiğini açıklamıştı.

Ancak Ariana Grande bugün çok farklı bir kararla çıktı kamuoyunun önüne. Grande, 4 Haziran’da yeniden Manchester’e gidiyor ve yine konser verecek. Bu kez tek başına olmayacak sahnede.

Miley Cyrus, Coldplay, Pharrell, Justin Bieber, Katy Perry Niall Horan,Take That, ve daha bir çok sanatçı, Manchester saldırısı kurbanları için düzenlenecek konserde yer alacak.

Konser, Pazar günü Manchester’daki Old Trafford Kriket Sahasında gerçekleştirilecek. 50 bin kişilik kapasiteye sahip sahada yapılacak “One Love Manchester” adlı konserde elde edilecek gelir de saldırıdan etkilenen ailelere bağışlanacak.

Grande‘nin 22 Mayıs’taki konserinde bulunan hayranları da bu etkinliği ücretsiz izleyebilecek.

Ariana Grande konseri duyurduğu sosyal medya hesaplarında “Nefretin galip gelmesine izin vermeyeceğiz.” mesajını yayımladı.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın