Sonbahar Kış 2016-2017 Moda Trendleri

0

Bu sezon çok yönlü; çarpıcı kumaşlar, zarif detaylar, güçlü desenler,  zamansız jeanlar  ile kendinizi daha havalı hissediyorsunuz.

Doğanın yansıması zarif dallar, yumuşak tonlar ve minik yapraklarla kendini gösteriyor. Uçuşan elbiseler, gömlekler, pantolonlar ve çantalarda çiçek desenleri sonbaharın ruhunu yansıtıyor.

Çiçek desenli ve yüksek belli bir pantolonu, düz siyah bir bluzla kombinleyebilirsiniz. Ya da aynı desen bir ceketle tamamlayın. Bol paçalı desenli pantolonlar ise İspanyol ruhunu ortaya çıkarıyor.

sonbaharkismodasi

Bej, haki, kahve ve safran tonları sadeliğiyle dikkat çekiyor. Bu toprak tonları, viskon ve pamuk keten kumaşlara yakışıyor.

Bu tonlardaki kıyafetinizi sade aksesuarlarla tamamlayın. Minimal tasarımlı birkaç yüzük, ufak bir halka küpe yetiyor.

Bej veya haki renkli bir trençkota gardrobunuzda yer ayırmalısınız.

Daha spor tercih ediyorsanız kapüşonlu ve fermuarlı olanları seçin.

2017kadinmodatrendleri

Gösterişli yakalar son dönemde hakimiyetini artırdı. Gündüzden geceye, ofisten akşam yemeğine kolayca uyabilen bu parça, gösterişiyle aksesuara da gerek bırakmıyor.

Fular yaka bluzları yüksek bel pantolonlar, jeanler ve kalem eteklerle tamamlayın. Önemli olan kıyafetin geri kalanının daha sade olması, yoksa aşırı durabilir.

kadinmodatrendleri

Bir yaz trendi olarak ortaya çıksa da düşük omuzlar, sonbahar kış sezonunda uzayan kol boylarıyla, eklenen askılar ve geometrik detaylarla güçlendi.

Sadece ince kumaşlar değil,  değişen mevsimle yün ve triko kazaklarda da kendini gösteriyor. Bu bluzları giydiğiniz zaman boynunuzu ince bir şal veya chocker ile tamamlayın.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın