Sevgilinizin Size Söylemediği Sırları Yok mu?

0

Ne kadar “iyi tanıyorum” deseniz de erkeklerin sizinle paylaşmadığı, kendine sakladığı sırları vardır. Zaman geçtikçe, ilişkiniz ilerledikçe daha çok şey paylaşıyorsunuz ve her şeyini bildiğinizi sanıyorsunuz.
Ama gerçekte araştırmalar diyor ki her 10 erkekten birisinin ciddi bir seks sırrı var. 2 tür sır saklıyorlar; birincisi “herkesten saklamak istediği”, ikincisi “sevgilisinin ya da eşinin anlayışlı olmasını bekleyip öyle davranmamasından korktuğu ”…

erkek23

Eski sevgilisiyle internetten görüşüyor, eski defterleri açık tutuyor olabilir. Aslında bu biraz da eski günlere duyduğu özlemden de kaynaklanıyor. Tekrar birlikteliğe dönüşmüyor genellikle. Hatıralarda kaldığı sürece sıkıntı yok, ama sosyal medya dışına taşarsa ve sizden bir şeyler gizlemeye başladığını düşünürseniz sadakati gözden geçirmek gerekebilir.
İş yerinde flört edebilir, uzmanlar “ortamlar buna çok uygun” diyor. İş arkadaşları en kolay hedeftir, ama aşık olsa bile eşini terk etme ihtimali % 9 da kalıyor. Mesai saatleri uzuyor, bir kişinin adı daha çok geçiyor ve seks hayatınız da kötüye gidiyorsa tehlike sinyalleri başlamış demektir.

flört6

Erkekler özellikle duştayken mastürbasyon yapmayı seviyor. Özellikle yaşadığı sıkıntılar varsa sizden uzaklaşıp yalnız takılmayı tercih edebilirler, yapmanız gereken fiziksel teması artırmak olabilir. Mastürbasyon yapması doğal, ancak sizinle beraber olmuyorsa ya da çok seyrekse durum kontrolden çıkmış demektir. Onu sakinleştirecek bir masaj yaparak rahatlamasını ve sizi hissetmesini sağlayabilirsiniz.
Ayrıca porno izlemekten zevk alıyorlar, çıplak kadınlara bakmaktan hoşlanıyorlar. Vücutları endorfin ile tahrik olmayı ve uyanık kalmayı sağlayan epinefrin hormonu salgılıyor. Bu durumun bağımlılık haline gelmemesi önemli yoksa seks hayatınızda problemler olabiliyor. Süreklilik halinde olmadıkça, beraber erotik filmler izlemenizde sakınca yok.

erotik

Evlendikten sonra, öncesine göre % 50 daha fazla seks istiyorlar ama bunu sizle konuşmayıp sessiz kalabiliyorlar. Nedeni onun kadar çok istemediğinizi düşünmeleri. Arzu seviyeniz eşit olmasa da uyum sağlamak gerekiyor, seksi sürekli onun başlatması yerine siz de başlatan olup isteklerine cevap verebilirsiniz.
Sizden önce birlikte olduğu kadınların sayısını da saklayabilir ya da abartabilir. Sayı fazlaysa size bağlanamayacağını düşünürsünüz, erkekler bunu iyi bilir.

erkek5

Bazen konuşmalarınız ya da kadın arkadaşlarınızla yaşadığınız olayları dinlemekten hoşlanmıyorlar, sizi dinler gibi görünseler de ince detayları değil sadece geneli duymaları yetiyor.
Bir de üçlü fantezi hayalleri olabilir ki bunu size açamazlar bile )
İştahlı haliniz ve tutkunuz arasında bağ kuruyorlar, farklı tatlara açıksanız sekste de yeniliklere açık olduğunuzu düşünüyorlar.

Lütfen Paylaşın...

Bu yazı yorumlara kapalıdır.