Sanal Güzellik Uygulamalarını Henüz Yüklemediniz mi?

0

Google Play ve iTunes’dan indireceğiniz sanal güzellik uygulamaları ile kendinize yakışan makyaj ve oje uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Sephora Sanal Artist ile yeni makyaj malzemeleri almanın stresini yok edin. SephoraToGo bölümü yüzünüzü tarayarak size uygun dudak, göz ve kirpik ürünlerini bulmanızı sağlıyor. CompareMe özelliği ile ekranda dört görünümünüzü inceleyip, yakışanı seçebiliyorsunuz. ShakeItUp bölümünde cildinizi daha güzel hale getirecek uzman seçimlerinden yararlanıyorsunuz.

Virtual Nail Salon bir sanal manikür salonu; diyelim ki aklınızda denemek istediğiniz bir renk var. Elinizde nasıl duracağını görmek istiyorsunuz. Opi ve Essie gibi markaların olduğu yüzlerce oje tonunu denemek için elinizin bir resmini çekin ve deneyin.  İsterseniz uygulamadaki el modellerinden kendinize en yakın olanı seçip onu da deneyebilirsiniz.

Avon Sanal Makyaj Atölyesi ile yüz, göz,dudaklar, saç ve tırnaklar için Avon ürünlerini deneyebilirsiniz. İsterseniz kendi fotoğrafınızı yükleyin, isterseniz modeller üzerinde deneyin.

MakeUpGenious ile değişik makyaj görünümlerini denemeye ne dersiniz? Yeni çıkan L’Oreal ürünlerini inceleyebilir, seçilmiş renkler ve tonlarla tüm yüzü kaplayan makyaj görünümlerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın