Makyaj Gündeminde Tatlı Rekabet

0

Güzellik ve moda haberleri deyince akan sular duruyor. Gündemde yeni neler var, ünlü markaların yeni tasarım haberleri derken yenilikler ardı ardına geliyor.

Christian Louboutin’in “Lobichrome” üçlü oje koleksiyonu tırnaklarda muhteşem görünüşler yaratıyor. Seriye ayna görünümlü lamine deri Specchio ilham olmuş. Lime yeşili, şeker kırmızısı ve maentanın sıcak tonlarını seveceksiniz.

Chanel, dudak parlatıcısına yeni bir boyut katıyor. “Rouge Coco Gloss” serisi yoğun ve parlak pigmentleri, geniş renk serisi ve uygulama kolaylığı sağlayan jel yapısıyla kozmetik dünyasına katılıyor.

Burberry “Beauty” koleksiyonunun yeni üyesi Liquid Lip Velvet 14 yeni rengi ile dudaklarda mat bir görünüm veriyor. Üstelik 8 saate kadar kalıcı ve koyu bir sonuç sağlıyor.

Chanel “Les Beiges” koleksiyonu fondöten, 2 farklı renkte aydınlatıcı etkili stick allık  ve doğal toprak tonlarını taşıyan far paletinden oluşuyor. Sağlıklı ve taze görünümü kutlayan bu koleksiyon doğadan ilham alıyor.

Koleksiyondaki en favori parça, sünger uçlu fırçasıyla kaş doldurulan, göz pınarına, elmacık kemiklerine ve Cupid yayına da uygulanabilen far paleti oluyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın