Korkularınızdan Kurtulabilir misiniz ?

0

Cesur olmayı becerebilen kadınlardan mısınız yoksa siz de korkaklar kategorisinde mi yer alıyorsunuz? Yüreğinizin ağzınıza geldiği veya karnınıza ağrılar saplandığı anların sıklığını bir düşünün. Gerçekten bunları yapmak için neler vermezdiniz. Üstelik bilmediğiniz şeylerden değil, bildiklerinizden korkarsınız. Dikkat edin; “Asla yapmam” veya “Bana hiç uymuyor” dedikleriniz korkularınızdır.

korku2

Beğendiğiniz bir erkeğe yaklaşmak için ilk adımı atabilirsiniz. Her zaman karşınızdaki erkekten gelmesi şart değil, hem erkekler kendilerine güvenen kadınları çok beğeniyor. Diyelim ki ilgilenmedi, yeni ufuklara açılmanın zamanı yok, sizin de zamanında reddettikleriniz olmuştur.
Toplantıda size sorulan bir soruyu bilemiyorsanız yan yola gerek yok, dürüstçe bilmediğinizi söyleyin. En iyisi araştırıp geri dönmek olur.

flört4

Yurt dışı gezileri çok zevklidir. Tek başınıza çıkmak hiç de zor değil, ilk adımı atın önce pasaportunuzu çıkartın, ardından tüm dünya sizi bekliyor.
Her zaman beğenilme arzunuz varsa sürekli beni seviyorlar mı diye düşünebilirsiniz. Sizin sevmediğiniz kişiler yok mu? İyi olmak her zaman sevilmeyi gerektirmiyor.

sevgi5

Saçlarınızda beyaz teller çıkmaya başladığında hemen yaşlanıyorsunuz demek değildir. Uzun yıllar boyunca hem de istediğiniz renkte saçlarınızı boyayın, erkeklerden farklı olarak komik durmazsınız.

saç48

Spor salonuna gittiniz, biraz da balık etinden fazlasınız. Etrafta bir sürü kaslı ve havalı kadın var hem de fit olmaları sorun olmasın, iyi bir antrenör sizi kolayca forma sokabilir.
Eviniz için iyi bir tablo seçmek istiyorsunuz, nasıl seçim yapacağınızı bilemiyorsunuz. Orijinal olanlardan şaşmayın, küçük bir tablo, gravür ya da heykelle başlayabilirsiniz.

şarap14

Şarap seçimi yapmak hiç de zor değil, şarap tadımlarıyla başlayabilirsiniz. Hangi şarabın tadı nasıl, hangi kadehlerde servis edilmeli, ısısı nasıl olmalı öğrenmek için kitaplardan da yardım alabilirsiniz.
Araba kullanan kadınlara imreniyorsunuz da direksiyona geçmeyi istemiyorsunuz. O kadar arabanın ortasında trafikte nasıl gideceksiniz, sanki bütün kornalar sizi bekliyor. İyi bir sürücü hocası bulmanız çok mu zor, kurslar da bol. Hiç vakit kaybetmeden başlayın, size özgürlüğünüzü kazandıracak, inanın.

Lütfen Paylaşın...

Bu yazı yorumlara kapalıdır.