Kış Güzelliği …

0

Her kadının rüyası taze görünen bir cilt, hoş ve çekici dudaklar, bir de etkileyici bakışlardır. Kozmetik dünyasının katkılarıyla herşey artık daha kolay, ama dikkat etmeniz gereken noktaları atlamadan buna kavuşabilirsiniz.
Cildinizin doğal görünümü önemli, hafif uygulanmış bir fondöten ve elmacık kemiklerini vurgulayan şeftali tonlarındaki bir allık, cildinizin tonuyla uyumlu sıcak tonlarda bir ruj ile mükemmel görünebilirsiniz. Saçlarınız ve cildinizin tonu soğuksa, ruj tonunuz da onlarla uyumlu olmalı.

moda41

Etkileyici bakışlar için gözünüzün renginde çekilmiş ince bir eyeliner, takma kirpikler ve bolca uygulanmış bir maskara yeterli olur. Göz makyajında baz renk açık renkli bir far olabilir. Göz pınarına gri renk ile ışık verip, ardından siyah far ile gölgelendirebilirsiniz. Tamamlayıcısı siyah göz kalemi ve eyeliner olabilir.
2014 kış makyaj trendlerinde gözlerde gümüş metalik tonlar ve likit eyeliner var. Daha hafif makyajı tercih edenler koyu lacivert buğulu göz makyajı yapabilir.
Dudaklarda kırmızı ve mürdüm tonları, cesur renk sevenler için turuncuya kaçan kırmızı kullanılacak. Kırmızının cazibesi değişmiyor, yaz-kış veya gündüz-gece farketmeksizin havanıza hava katmaya devam ediyor.

moda43

Bu yılın en popüler makyaj stili aydınlık ve doğal bir ten, likit ruj, gözlerde likit eyeliner ve babydoll maskara vazgeçilmez olacak. Siyah eyeliner retro bir stil verirken, uçuk pembe bir allık ve kırmızı ruj kış aylarının enerjisini yansıtacak.
Saçlarda sıcak bakır tonları, başak sarısı, kum tonları ve sarının tüm sıcak renkleri görülecek. Sarı renkli saçlarda dipler daha soğuk renkte ve saç uçlarında sıcak yansımalar uygulanacak.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın