Kamuflaj Desenden Vazgeçemiyoruz

0

 

Ruhunuzda asilik varsa, vazgeçemezsiniz kamuflaj desenden… Tek başına kullanmak askeri havaya büründürse de aksesuarlarda ya da üzerinizdeki parçaların bir kenarında size farklılık katar.

Moda sektöründe her zaman satan desenlerden biridir kamuflaj… Asi ruhun dışa vurumudur. Stile taktiksel bir dokunuştur ve her zaman kazanır. Tabii ki tamamen askeri kamptan fırlamış gibi kullanmak değil, stil dokunuşları ile kullanmak daha doğru olacaktır.

Bir diğer güzel yanı kilolu ya da zayıf her bedene hitap etmesi bence, desenin yoğunluğunu daha sakin parçalarla dengeleyebiliyorsunuz. Bu desene en çok siyah, beyaz ve toprak tonları yakışıyor.

kamuflaj4

Kamuflaj ceket kolay bir kurtarıcı gibi görünse de kaliteli bir seçim farklı hava yaratacaktır. Ucuza kaçmayın!

Kamuflaj kazak ve pantolonlar hem rahat giyebileceğiniz hem de kolayca kombinleyeceğiniz parçalardır.Tişörtleri de altında düz renkli bir pantolonla tamamlayabilirsiniz.

Kamuflaj skinny ve dar paça pantolonları kot ceketlerinizle giyebilirsiniz. Canlı  renkli çantalarla da kıyafetler şık duruyor.

kamuflaj3

Yine bu desenli bir elbiseyi siyah asi bir deri montla kullanabilirsiniz.

Tatlı aksesuarlarla aslında sıradan olan yeşil renkte parçalar, askeri havaya bürünebilir. Ama asla abartmadan!

Sezonun asi deseni kamuflaj yansımalar Vans’ı da etkilemiş. Vans yeni koleksiyonunda kendini özgün, orijinal ve cool bir şekilde ifade etmek isteyenler için kamuflajı seçmiş.

 

Hem sokakta hem podyumda ön plana çıkan kamuflaj akımı markanın sırt çantası, ayakkabı ve şapka tasarımlarında hakimiyetini gösteriyor. Her sezon farklı desenlerle koleksiyonuna kişilik katan marka, kış sezonunda tercihini kamuflajdan yana kullanıyor. Markanın dinamik ve genç ruhuyla özdeşleşen ürünler, retro bir görünüm vaad ediyor. Vans’in kamuflaj desenli modelleri, sokak tarzına modern çizgilerle gönderme yaparak farklılık yaratıyor.

kamuflaj7

 

Kamuflaj desenli şık ve değişik kombinler için www.misskombin.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

 

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın