İlkbahar / Yaz Çantaları Sizi Bekliyor

0

Vitrinler cıvıl cıvıl gerçekten, rengarenk aksesuarlar göz kırpıp duruyor. İlkbahar / Yaz aylarının vazgeçilmezi olan çantalar ise tüm ihtişamıyla sezonun ruhuna uygun yerini alıyor.

Hangi kadın çantasız dışarı çıkar? Severek kullandığınız çantalar kıyafetin en önemli tamamlayıcısıdır.

 çanta14

 

Püsküllü çantalar; Hippi akımının öncüsü olan püsküllü çantalar yeni sezonda çantaları süslüyor. Uzunlu kısalı püsküller, 2015 yazında çantaları süsleyen en önemli detaylardan olacak.

Carolina Herrera Fashion Show Outside Arrivals

Grafik desen çantaları bu sezon çok göreceğiz.

Daire şeklinde çantalar; Sezonun en neşeli modellerinden olan ve bir çok boyda kullanılan daire çantalar genellikle gözalıcı parlak renklerde vitrinleri süslüyor.

çanta16

Büyük Tote Çantalar; Bavuldan gibi, elimize ne geçerse içine attığımız Tote çantalar, 2015 ilkbahar/yaz sezonunun en gözde modellerinden… Hem parlak hem de pastel tonlar revaçta. 

Sırt çantaları; Hem metalik hem de sezona uygun pastel ve canlı tonlarla yine kadınların konforunun vazgeçilmezi oluyor.

 çanta23

Dikdörtgen Çantalar; Daire şeklindeki çantaların yanında uzun dikdörtgen şeklindeki çantalar da bol bol kullanılacak. Clutch şeklinde ve çapraz askılı olanlar kadar olanlar popüler…

Torba Çantalar;  Değişik renklerdeki modelleri ile 2015 yazında da bol bol göz önünde olacak. Bir kaç sezondur kullanım rahatlıkları ve bohem havalarıyla gözde olan torba çantalardan almak iyi bir seçim olur.

çanta22

Hayvan Desenler; Piton desen ve krokodil desen çantalarda çok şık duruyor.

Mini Çapraz Çantalar; Çapraz çantaların mini boyları, uzun askıları ile  sezonun favori modellerinden…

çanta24 çanta24

Çiçek Desenli Çantalar; Bu sezon çantalarda Avangard çiçek desenleri yer alıyor. Ekoseyle veya  farklı desenlerle birlikte kullanılan çiçek desenleri  bahar bahçelerinin güzelliğini anımsatıyor.

çanta19

El Çantaları;  Clutch modası zirveye tırmanmaya devam ediyor. 2015 ilkbahar/yaz sezonunda çok önemli yeri olan bu çantalarda taşıma sapları kullanılıyor.

çanta25

Bucketbags; Yani kepçe çantalar canlı renkler ve desenli modelleriyle bu sezon iddialı modeller arasında yer alıyor.

çanta18

 

 

 

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın