Havalı Fotoğraf Uygulamaları

0

Instagram, Facebook, Snapchat derken fotoğrafların paylaşılması şart oldu.

Bir de tatile gittiyseniz, üstelik resim koymadan duramayanlardansanız  bu havalı ve popüler uygulamalarla daha trendy olabilirsiniz.

fotograf

YouCamMakeUp ile beğendiğiniz resimlerinize, istediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Resminiz soluk mu çıktı, gözaltlarınızı mı kapatmanız gerekiyor, ten ve saç renginizle mi oynamak istiyorsunuz, yüz hatlarınızı mı belirginleştirseniz… Akıllı yüz tanıma özelliği olan bu uygulamayı yüklemelisiniz.

YouCam-Makeup-Makeover

Polamatic uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları polaroid gibi yeniden düzenleyebilirsiniz. Gölge, renk ve ışık ayarlarını detaylı bir şekilde ayarlayarak vintage ruhunu yakalayabilirsiniz.

polamaticapp

Moldiv ile 16 fotoğrafı tek bir kareye sığdırarak kolaj yapabilirsiniz. Uygulama 12 tema, 92 fon,136 popüler dergi sayfası formatı, 180 filtre, 560 sticker ve 300’den fazla font içeriyor.

moldivapp

CreamCam ile elle veya otomatik ayarlayarak yüzünüzdeki kırışıklıklara,lekelere ve parlamaya   veda edebilirsiniz. Böylece daha kusursuz resimler elde ediyorsunuz.

creamcamapp

B612 akıllı uygulaması özellikle selfie sevenler için…Tesadüfi seçebileceğiniz filtrelerle video veya fotoğraf formatı için düzenleme seçenekleri var. Hangi çerçeveleri ve tonları seçtiğinizi de aklında tutuyor.

612app

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın