Güzellik Dünyasından Haberler

0

Teknoloji geliştikçe güzelliğin hizmetine daha çok yarıyor. Gerek bitkisel içerikli ürünler gerek geleneksel içerikliler kadınların gençlik ve güzelliğine hizmet ediyor.

güzellik31

Bi-floral hücre teknolojisi ile üretilen Nuxurianse Ultra serisi kozmetikte bir ilk olarak lanse edildi. Bi-floral ve doğal içerikli serum hyalüronik asit suyu ile nemi tutuyor, çizgileri açıyor ve yeni hücre üretimine yardımcı oluyor. İçerdiği maca kökleri ile cilde ışıltı veriyor.

Seride serum, göz ve dudak çevresi kremi, gece ve gündüz kremi ile doldurucu özelliğe sahip roll-on maskesi yer alıyor. Maske iki etkili; sıkılaştırıcı ve ışıltı etkisi için maske yüzde 10 dakika bekletilip masaj yapmadan durulanıyor. Derin antiaging etkisi için uygulamadan sonra başlığı off konumuna çevirip çizgilerin olduğu noktalara masaj yapılıyor.  Yine 10 dakika bekletilip durulanıyor.

nuxe1

Dolgu ve botoks uygulaması sonrası daha iyi bir görünüm ve işlemin süresini uzatmak için özel içerikli kremler kullanılıyor. Roc Pro-Correct Kırışık Karşıtı Canlandırıcı Konsantre Bakım Kremi bu uygulamalardan 7 gün sonra akşamları kullanılması önerilen bir ürün, enjeksiyon etkisinin devamına yardım ediyor. Cildin yeniden yapılanmasın destekleyip uygulama sonuçlarını iyileştiriyor.

roc

Perricone No Blush Blush mineral bazlı bir ürün, içeriğindeki SPF 30 çinko oksit ve titanyum dioksit ile cildi UVA ve UVB ışınlarından koruyor. Yine içerdiği DMAE ile cildi sıkılaştırıp cilt kontürünü düzeltiyor. Yanaklara tatlı ve doğal çok hoş bir pembelik veriyor.

allık10

Clarins Everlasting Fondöten beyaz çay içeriyor ve hava kirliliğine serbest radikallere, SPF 15 ile UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Cilt esnekliğini ve nemini koruyor.

fondöten6

Kiehl’s Creme De Corps Whipped Body Butter kremsi ve zengin formülü ile 24 saate varan yoğun bir nemlendirme sağlıyor. Cildin doğal nem dengesini koruyor, ayrıca bağımlılık yaratan bir kokusu var.

krem19

Magic Organic Apothecary The Green Balm cilt sorunlarına bir arada çözüm getiriyor. The Green Balm çatlaklara, uçuklara, kirpik ve tırnakları beslemeye kadar birçok probleme % 100 çözüm getiriyor.

krem20

Tom Ford’un Lips&Boys serisi 25 yeni renkle geri döndü. “Bir ruj neden erkek adını almasın” diyerek kendisine ilham veren erkeklerden birnin adını verdiği ruj serisi metalize dokulu, “clutch size”  boyutları ile ister tek tek ister birbiriyle karıştırarak kullanın.

ruj18

Gratis’lerde bulabileceğiniz Dirty Works 8-in-1 Mucize Serum cildin daha genç görünmesini sağlıyor. Sekiz özelliği bir arada olan ürün çizgileri ve ince kırışıklıkları dolduruyor. Denemeye değer bizce…

serum

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın