Etkili Sonuç Veren Yeni Nesil Estetik Uygulamalar

0

Sadece yüz değil vücut da yaşla beraber değişiyor.

Her 10 kadından 9’unun karın bölgesindeki sarkma ve çatlaklardan şikayetçi olduğunu biliyor musunuz?

Özellikle hamilelik, yoyo diyetler ve güneş karın bölgesindeki elastin ve kolajen liflerin kalitesini bozuyor. Egzersiz yaparak bu bölgeyi sıkılaştırabilirsiniz, ama bu cilt altı kas dokusunu güçlendirmek bu sorunda yeterli olmuyor.

Karın bölgesindeki sarkmaların tedavisinde Icon Lazer sistemi kullanılabilir. Bu yöntem cilt üzerinde hasar yaratmadığı için her mevsim uygulanabilir. 3 hafta arayla 3-4 seansta cildin üst tabakası ve deri katmanlarına kontrollü ısı hasarı verilerek, ciltte elastin ve kolajen üretimi sağlanıyor.

Icon Lazer uygulaması ile ayrıca kırışıklık tedavisi, leke izleri, cerrahi izler, cilt gençleştirme ve damar tedavisi de yapılıyor.

Yağlardan kurtulmada etkili bir yöntem olan Bodytite Liposuction, radyofrekans teknolojisi ile yapılıyor. En önemli avantajı radyofrekans enerjisinin ciltte sıkılaşma sağlaması, yağ dokusunu sıvılaştıran bu yöntemde klasik liposuctiondan farklı olarak ciltte dalgalanmalar olmuyor. Yaklaşık 1.5 saat süren operasyondan sonra ağrı neredeyse olmuyor, şişlik ve ödemler çabuk iyileşiyor.

Diz ve dirseklerdeki gevşeme sorunu kat kat ve kırışıklık şeklinde görülüyor. Burada kullanılan yöntemlerden birisi Organik dolgu enjeksiyonları; Hyalüronik asit ve peptid kompleksi içeren dolgu gereken bölgeye enjekte ediliyor. Hyalüronik asit cildi nemlendirme ve su tutma özelliğine sahip, bu özel dolgu yöntemiyle doku tamir edilip cildin yaşlanması yavaşlatılıyor. Seansların etkisi 1-4 seans arasında görülüyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın