Erkekleri Tanıdığınızı mı Sanıyorsunuz ?

0

İlişkinizin başlarında sevgilinizin size kendisi ile ilgili her şeyi anlatmasını beklemeyin, doğal olarak sizden sakladığı sırları da var. Erkekler aslında kadınlar gibi çoğu şeyi birbirleriyle bile konuşmuyorlar.
Zaman geçtikçe bazılarını sizinle paylaşmak isteyebilir, bazılarını da tepkilerinizden çekindiği için gizleyebilir.

aşk11

Peki erkekler sizden neler gizliyor ya da teklif etmekten çekiniyor olabilir;
Kaç kadınla beraber olduğu konusunu abartabilir. Ya da gerçekten gizler, nedeni bir kadına bağlanmasının zor olduğunu saklamak olabilir.
Erkeklerin çoğu üçlü seks hayalini kurar ama bunu teklif edemez, zaten etse de hoş karşılayan kadın sayısı azdır.
Porno film izlemeyi, çıplak kadınlara bakmayı sever erkekler… Bu durumda endorfin ve tahrik olmayı sağlayan hormonların salgısı hızlanır. Seks hayatınıza gölge düşürmedikçe, sürekli olmadıkça ve ilişkinizi olumsuz etkilemedikçe sakıncası olmayabilir.
Sizi eski sevgilisiyle kıyaslıyor olabilir, bu çok anormal değil. Görünüşünüz, giyim tarzınız ve yatakta nasıl olduğunuz konusunda karşılaştırma yaptığını hissederseniz ve bunu dile de getirirse detayları bilmek istemediğinizi söyleyebilirsiniz.

sevgili5

Eski defterleri kapatamıyor ve internette eski sevgilisiyle görüşüyor olabilir, sadece bununla sınırlıysa sorun yok ama bir şeyler sakladığını düşündüğünüz an size olan bağlılığını sorgulama zamanı gelmiş demektir.
İş yerinde flört ediyor olabilir, tatlı su çapkınlığı yapıyorsa sorun yok demektir. Ama mesai saatleri uzamaya başladıysa, görünüşüne daha fazla özen gösteriyorsa ve seks hayatınızda sorunlar başladıysa iş ciddiye binmiş demektir.
Araştırmalara göre evlenen erkekler daha fazla seks istiyor ama dile getirmiyor. Arzu seviyeniz eşit olmasa da onu sık sık reddetmek sorun yaratabilir, orta yolu bulmalısınız.
30 yaş altındaki erkeklerin %20’si eşlerini aldatıyormuş ! Daha canlı bir seks hayatınız olabilir, evlendikten sonra ateşinizin sönmesi normal ama yeni pozisyonlar denemekten çekinmeyin.

sevgili4

Mastürbasyon yapıyor olabilir bu normal ama sizinle beraber olmuyor veya boşalma sorunları yaşıyorsa size daha çok iş düşüyor. Belki de ateşli bir fantezi deneyip dikkatini size yoğunlaştırmasının zamanı gelmiştir.
Yalan söylediği konusunda şüpheleriniz varsa, anlattığı hikayenin %60’ında olayı anlatıyor olmalı, başı ve sonu olmayan konularda uyanık olun. “3” sayısını yalancılar çok sever, 3 kadeh viski ya da 3 arkadaştan bahsediyorsa dikkatli olun.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın