En Yeniler İle Tanışın

0

Kozmetik ve dermo kozmetik dünyasında her gün ayrı bir yenilik görüyoruz. Saçlar, cilt, yüz, vücut derken en iyisini en etkilisini bulmaya çalışıyoruz.

Kimi gerçekten işe yarıyor, kimi ise bir daha alınmamak üzere not ediliyor.

yeniler

Yeniliklere yakından bakalım;

L’Oreal Professional saç onarımında etkili yeni Pro Fiber serisi ile gündemde… Saçın farklı ihtiyaçlarına yönelik yenileme, onarma ve yapılandırma gruplarından oluşan seri saçlarda canlılık vaadediyor.

Serinin favori ürünü Re-Charge yoğun bakım sağlayan bir kür, saçlarınızda sağlığı yakalamanızı sağlıyor.

loreal

The Body Shop Türkiye çok özel bir cilt bakım serisi hazırladı. British Rose Vücut Bakım Serisi, İngiltere Herefordshire’de %100 organik yetiştirilerek kurutulan ve dağdan gelen su ile damıtılan güllerden yapılıyor.Cildiniz gül yaprağı yumuşaklığında ve kadifemsi oluyor.

bodyshop

Cildinizi minerallerin etkisiyle aydınlatan MAC Volcanic Ash Exfoliator ince partikülleriyle gözenekleri derinlemesine temizliyor, fazla yağı alarak cilde nem sağlıyor. İçeriğindeki doğal volkan külü ve saf kristal şeker ile cildi ölü deriden arındırıyor.

mac

Nails Inc’in deri efektli yeni ojesi şık ve farklı bir görünüm veriyor. Ojenin 3 ayrı tonu var, ilk sürüldüğünde parlak görünse de kuruduğu zaman yapısı değişerek deri görünümünü alıyor.

oje21

Sephora’nın yeni ürünü Sephora Brow Thickener kaş pudrası ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Kaşları seyrek, aralarında boşluklar bulunanlar ve renksiz olanların gözdesi olan pudra aplikatör ile uygulanıyor. 3 ayrı tonu var, dağılmıyor ve göz makyajı temizleyicisi ile kolayca temizleniyor.

 sephora

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın