Dudağınızın Üstündeki Kırışıklıklar Ne Durumda…

0

Son zamanlarda üst dudağımdaki kırışıklıklara daha çok takar oldum. Meğer ne çok arkadaşım aynı dertle uğraşıyormuş !

Gerçekten de belirli bir yaştan sonra dudaklar incelmeye başlıyor ve dudağın üzerindeki deride bulunan kolajen gevşiyor. Burun ile üst dudak arasındaki bölge uzadıkça üst dudak içe doğru kıvrılıyor. Bir de sigara içiyorsanız kırışıklıklar daha da derinleşiyor.

Bu dertten kurtulmanın elbette yolları var, doktorlar en kesin çözümün üst dudak çizgisine  ince bir dolgu yapılması olduğunu söylüyor.

Bu arada pratik fakat daha az belirgin olan başka yöntemler de var;

Serumlar anında dolgunluk sağlayarak dudak çevresindeki kırışıklıkları da engelliyor. Hardal filizi özleri içeriği ile kan dolaşımını hızlandıran, ayrıca kolajen kompleksi ile kırırşıklık görünümünü azaltan Murad Dolgunlaştırıcı ve Kırışıklık Azaltıcı Kolajen Dudak Serumunu kullanmanızı önerebiliriz.

Dudak bazları arasında içinde dolgunluk verenler de var. Rujdan önce peeling ve baz uygulayabilirsiniz. Dudakları dolgunlaştıran ayrıca C vitamini ve hyalüronik asit ile besleyip nemlendiren bazları tercih edin. Glamglow Plumprageous Matte Lip Treatment’ı deneyebilirsiniz.

Dudak parlatıcısı bir diğer seçenek; dudakları dolgunlaştıran ve acı vermeyen peptidler kolajen üretimini artırarak dolgunluk sağlıyor. Elizabeth Arden Beautiful Color Luminous Lip Gloss ile dolgun dudaklara kavuşabilirsiniz.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın