Cinselliğe Teknoloji Ayarı

0

Bir çok evde aynı ortak sorunların olduğu bir gerçek; eve geldikten sonra hızla yenilen bir akşam yemeği, ardından televizyon karşısında uzanıp spor kanallarını zaplayan beyler ve ayrı odada başka bir kanalda dizi seyreden ya da Ipad’inde vakit geçiren kadınlar…Sadece 1 saat bile olsa sohbet ederek vakit geçirip, sonrasında kendimize vakit ayırmak çok zor olmasa gerek. Çiftlerin birbirleriyle geçirdiği zaman ve paylaşımlar azaldıkça cinselliğin de sönmesi normal hale geliyor.

çiftler26

Yıllar geçtikçe mi bu böyle oluyor, bu duruma biz mi getiriyoruz ? Aslında her ikisi de geçerli, üstelik flörtleşme ne kadar azalırsa, cinselliğe ayrılan zaman da azaldığından “Uyumadan önce 5 dakika sevişelim” alışkanlığı ortaya çıkıyor. Oysa kadınlar kur yapılmasından, oldu bitti birleşmeden çok kendisine vakit ayrılmasından, öpülmekten, güzel sözler duymaktan hoşlanıyor. Anlaşılan bu durumdan en çok şikayetçi olanlar kadınlar, uzun süreli ilişkilerde erkekler daha az şikayet ediyor. Ne de olsa eve gelince daha rahat davranıp, süre kısa da olsa sevişiyorlar.

seks1

En son ne zaman sevgilinize ya da eşinize çok yakışıklı olduğunu söylediniz ya da o size en son ne zaman vücudunuzu beğendiğini söyledi ? Ne gerek var ki, zaten siz de o da en beğendiği resminizi internete yüklüyorsunuz !
İşte bu durumda teknolojiden faydalanmanın zamanı gelmiş demektir. Gün içerisinde mesajlaşmanın gizemli bir yanı var,kadın veya erkek farketmez, flörtöz ve seksi çağrıştıran imalı mesajlar göndermek iyi bir taktik oluyor. Hem kadın kendisini önceden hazırladığı için birleşme kısa bile olsa keyifli oluyor.

mesaj

Kadın forumları da kadınların bilgi alışverişinde bulunduğu bir ortam, sizinle benzer deneyimler yaşayan kadınların olduğunu görmek ve cinsel oyunların ahlaksızlık olmadığını görmek rahatlatıcı olabilir.
Görüntülü konuşmalar ayrı bir şans, hele sevgilinizle çok sık görüşemiyorsanız kurtarıcı oluyor. Sadece göz göze bakışarak konuşmak zorunda değilsiniz, ortam uygunsa neden bedeniniz de görüşmeye dahil olmasın ?
Sanal seks ayrı bir fantezi aracı, her ne kadar tensel dokunuşun yerini tutmasa da heyecanlı olduğu bir gerçek. Özellikle yüz yüze söylemeye çekindiğiniz şeyler varsa yazarak anlatabilirsiniz.

çiftler27

Pornografi ise hala çiftlerin çok sıcak bakmadığı bir konu, özellikle de kadınların…Kadınlar bir yandan kıskançlık eğilimi gösterirken ve dokunulmaya odaklanırken, erkekler görsellikle rahatça uyarılabiliyor. Her iki tarafın da rızası oldukça farklı deneyimler yaşamak çok da hoş olur.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın