Cilt Bakımında Natürel Kozmetiklerin Farkı

0

Kullandığınız saç ve cilt bakım ürünlerini güvenli olarak seçmek gerekiyor, bazıları vücudunuza zarar veren maddeler içeriyor. Natürel kozmetikler uzun dönemli kullanımlarda daha güvenli, kimyasal içerikli ürünler cildi tahrip ediyor. Yine de kimyasal içerikli olduğu halde, kullanılması zorunlu olan bir tanesi var; güneş koruyucular. Yaz kış kullanılması gereken bu ürünlerde, hem güneş koruyucu hem de vücut bakım ürünü olarak sağlam markaları tercih etmelisiniz, çinko içeriği yüksek mineral bazlı ürünleri kullanabilirsiniz.

naturel

• Mineral makyaj malzemeleri, mineral tozlardan oluşur ve genellikle kurudur. The Body Shop Extra Virgin Minerals Toz fondöten, %100 saf pigmentler ve soğuk baskı uygulamasıyla elde edilmiş zeytinyağı içeriyor, yine içeriğindeki marula yağıyla 14 saat nemlendiriyor. Cildinizi koruyup bakım yapıyor, ince çizgilere iyi geliyor.
• Physycians Formula Mineral Wear Likit Fondöten ise talk içermiyor, A ve E vitaminleriyle cildi koruyup maske hissi vermeden doğal görünüm sağlıyor.

naturel3

• Organik saç kremlerinde yıkamayla kolayca saçınızdan akıp giden yağlar var, bu nedenle saç kremi yumuşaklığını sağlamıyor. Philip B Oud Royal Forever Shine Conditioner’ın içindeki su ve doğal yağ emülsifiye topları, duştan sonra da saçınızın uçlarında yağların kalmasını sağlıyor.
• Retinoidler kırışıklığa karşı en iyi korumayı sağlayan madde, ancak alternatifi olan onun kadar etkili ve doğal içerikli solhydra teknolojisi, güneşin neden olduğu cilt hasarlarını ve cildin yaşlanmasını önlüyor.Yeni nesil UV filtreleri mevcut olan bu ürün çığır açıyor. Stiefel, SpectraBan adlı ürünü deneyebilirsiniz.

naturel4

• Anti-aging bitki kök hücreleri, çok güçlü antioksidan olduğundan cilt onarımıyla uğraşmadan güçlü bir şekilde kolajen üretiyor. L’occitane İmmortelle Brightening Aydınlatıcı cilt bakım kremi, derin kırışıklıkları onarıp cilt sıkılığını sağlayan yeni hücre özleri ve ölmez otu esansiyel yağı içeriyor.

naturel5
• Göz altı morlukları için, Lierac Diopticerne Eye Contour yeniden renklendirici bitkisel karışımı ile göz çevresinde aydınlanma sağlayıp yeniden morluk oluşumunu önlüyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın