Bu Sezon Trendler Sizden Sorulsun…

0

Bahara az kaldı, vitrinler çiçek açtı. Makyaj, tırnak ve saç trendleri kendini göstermeye başladı.

İşte yeni sezonun trendleri;

İki tonlu dudaklar yeni trendlerden birisi; burada çok uç renkleri düşünmeyin. Üst dudağa mat kırmızı ruj ile alt dudağa pembe bir ruj sürerek dudaklarda hoş bir görünüm oluşturun.

Parlak turuncu dudaklar ile sportif ve genç görünümü yakalayın. Mat bir parlatıcının etrafını vişne  tonda bir kalem ile belirginleştirin. Dudakların ortasına sıvı turuncu renkte bir pigment ile makyajı tamamlayın.

Yine dudaklarda çikolata parıltısı vermek için merakla beklenen, kit şeklinde satılan Lust 004’ü DKNY defilesinde kullandı. Dudaklara mat vişne renkte bir ruj sürdükten sonra üzerine kitte bulunan çikolata tonlu simi sürerek bu renge kavuşun.

Gözlerde bronz göz kapakları ön planda; yüze öncelikle hafif yapıda bir fondöten sürdükten sonra hafif bronz parıltı uygulayın. Gözlerde alt ve üst kirpik diplerine siyah bir kalem çektikten sonra bronz tonda sıvı turuncu göz farını kulak çubuğu ile dağıtarak ıslak bir görünüm elde edin.

Parlak siyah bakışları yakalamak için siyah göz kalemini göz kapağının üst ve alt çizgilerine çekin. Dore tonlu bir likit göz farını kalemin üzerinden yayarak geçin.

Tırnaklarda toz pembe renkler harika duruyor. Toz pembe oje ile altın rengi karıştırabilirsiniz. Kare biçimindeki tırnaklara gül pembe tonunu uygulayın.

Yine tırnaklarda grafik desen trendi devam ediyor.

Saçlarda kemerli at kuyruğu ile doğallık görülüyor.

Uzun ve doğal saçlar bu baharın gözdesi, günlük görünüm için sakın kestirmeyin.

Kahküller de yine modern kesimlerle farkını gösteriyor.

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın