Biraz Güzellik Üzerine Konuşalım…

0

Güzelliğin sırrı biraz da doğru ürünleri doğru biçimde kullanmakta gizli. Manikür, diş beyazlığı, saçlarda elektriklenmeyi gidermek, kırmızı ruj sürmek, gözaltlarına kapatıcı sürmek, kaşları şekle sokmak derken işinize yarayacak tüyoları bu yazıda bulabilirsiniz.

Manikürsüz eller güzel durmuyor, ama manikürü ve ojeyi korumak da çok kolay değil. Manikürün hemen arkasından sürülen oje dayanıklı olmuyor. Tırnak yatağı suyun içinde genişleyip, sonrasında ufaldığı için ojeyi de bozuyor. Kuru manikür yaptırmak doğru tercih olur. ProNail Express Manikür Seti’ni deneyin.

Signal White Now Touch dişleri anında  beyazlatan bir kalem, diş macunu ve suya gerek kalmıyor. Mavi Işık Teknolojisini kullanan ürünü makyaj çantanızdan eksik etmeyin.

Coppertone Sunscreen Losyon cildi ultraviyole ışınlarından korumakla kalmıyor. Avucunuza sıkacağınız bezelye büyüklüğünde losyonu saçlarınıza sürerek elektriklenmeyi önleyebilirsiniz.

Kırmızı ruju seviyorsunuz, ama bir türlü dudaklarınızda kalmıyor. Ruju 3 kat sürmelisiniz, her katı sürerken de nemin fazlalığını yağ emici mendillerle alın. Shiseido Pureness Oil – Control Blotting Paper aynı zamanda gün içinde yüzünüzde parlama yapan yağı emerek temiz bir görünüm sağlıyor.

Gözaltlarına sürülen kapatıcılar çizgilere dolarak yaşlı bir görünüme neden oluyor. Göz kremini sürdükten sonra cildin emmesi için beş dakika bekleyin. Kapatıcıyı parmaklarınızda dağıtarak cilde sürün, bu topaklanmayı önlüyor. Sonrasında Sephora Beauty Amplifier transparan pudra ile hafifçe üzerinden geçerek çizgi oluşmasını önleyebilirsiniz.

Kaşları sabitlemek için uzmanlar saç spreyi kullanıyor. Kaş kaleminin fırçalı tarafına Aveda Air Control Hairspreyi sıkın ve kaşlarınızı tarayın. Gün sonuna kadar dağılmayan kaşlarınız olacak.

Sabah erken saatlerde evden çıkmak zorundaysanız dudaklar ve göz çevresi için enerji veren, dudakları koruyan ve göz etrafındaki şişliklerden kurtaran The Organic Pharmacy Lip & Eye Cream kurtarıcınız olacak.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın