Bir Kitap; ”HASTALIKLARIN SONU”

0

Sağlık konusunda yazılan kitaplar herkesin ilgini çeker.Sağlık, hastalıklara karşı alınacak önlemler,uzun yaşamın sırları ve sonsuz gençlik… İşte bu başlıkları içeren yeni bir kitap daha, okuyucusunu bekliyor. Doktor David B. Agus tarafından yazılan “Hastalıkların Sonu” adlı kitap Pegasus Yayınevi tarafından basıldı.
Koşullar ve hastalıklar bizim bünyemizi zayıflatmakta mıdır? Yaşantımıza daha fazla enerji dolu yıllar ekleyebilir miyiz? Dünyanın önde gelen kanser uzmanı doktor ve araştırmacılarından biri olan Dr. David B. Agus kitabında bu temel sorulara yanıt arıyor. Dr. Agus sağlık konusunda öyküler anlatarak, kilometre taşı araştırmaları naklederek ve kışkırtıcı fikirler açıklayarak insan bedeni ve işleyişi hakkında çok net bir resim sunmakta. Ayrıca bireysel sağlık konusunda yeni bir bakış açısını nasıl oluşturacağımızı göstermektedir.
“Hastalıkların Sonu” kitabın önerenler arasında ilginç isimler var. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barak Obama, Eski Başkan Yardımcılarından Al Gore bu kitaptan övgüyle bahsediyorlar.
Kitap konusunda diğer görüşler de şöyle;
“Bir sonraki vitamininizi almadan önce bu kitabı okuyun.” —Danny Hillis, Doktor
“Dr. David Agus, doktor, araştırmacı bilim insanı ve dostça bir rehber olarak okuyucuları hastalıklar ve sağlık hakkında büyüleyici bir yolculuğa çıkarmaktadır. Bu yöntemlerin çoğu geleneksel olmayan fikirler olarak görülecektir ve hem çarpıcı hem de şaşırtıcı çok sayıda veri sunacaktır. Bu kitabı okuduğunuzda sağlık ve hastalıklar üzerine görüşleriniz değişecektir.”—Murray Gell-Mann, Fizik alanında Nobel Ödülü sahibi

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın