Bakımlı Kalabilmek İçin Yeni Ürünler…

0

Kozmetik ve dermokozmetik sektörü yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Bundan karlı çıkanlarsa tabii ki bizleriz.

Sally Hansen Mucize Tırnak Kalınlaştırıcı sadece 4 günde % 70 oranında daha güçlü tırnaklar vadediyor. İçerdiği kalsiyum ile ince ve zayıf tırnakları güçlendiriyor.

sallyhansen

Siz de kaşlarınızla problem yaşıyorsanız Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı’ya bir şans verin. Amerika’dan sonra Türkiye’de satışa sunulan dolgunlaştıcının formülünde renkli moleküller yer alıyor. Bu moleküller kaş telleriyle birleşerek dolgun kaşlara kavuşturuyor.

toppikkaşdolgunlaştırıcı

Özellikle ince telli saçlara sahipseniz OGX Bamboo Fiber-Full sprey saçlara dolgun görünüm veriyor. Soya proteinleri ve bambu lifleri içeren ürün nemli saça uygulandıktan sonra durulanmıyor.

ogxbamboosprey

L’Oreal Professional Inoa Blond Resist saç boyası ile yazı rahat geçirebilirsiniz. Sarışınlara özel boyanın içeriğinde bulunan ODS 2 teknolojisi yüksek kapatıcılık sağlıyor. High resist teknolojisi de rengi, saça hapsediyor. Böylece deniz suyundan, havuzdan etkilenmeyen kalıcı ve parlak saçlara sahip oluyorsunuz.

lorealhaircolor

Parlak ve ışıltılı makyaj seviyorsanız Givency Mister Radiant Blush jel allığı makyaj çantanızdan eksik etmeyin. İçinde ışık taşıyan mikrosferler olan allık sürüldüğünde güneşte kalmışsınız efekti veriyor. Islak dokusu ile hem cilde parlaklık hem de nem sağlıyor.

givency

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın