Bahar ve Yaz Makyajınızda Doğallığı Ön Planda Çıkarın

0

Makyajın üç temel prensibi; baz, renk ve ışıktır. Hepsini tam yaparsanız makyajınızın kalıcılığını da sağlamış olursunuz.

makyaj63

Buğulu gözlere sahip olabilmek için makyajınızı tekli sarı tonlarında bir farla tamamlayın. MAC Butterscotch göz farını ya da Make Up Forever Arty Blossom far paletini kullanabilirsiniz.

far3

Kaşlar yüzü ortaya çıkarır, kaş kalemi ile kaşlarınızın dolgunlaşarak belirginleşmesini sağlarken fırçası ile tarayabilirsiniz. Young Blood Brow Artiste kaş kalemini ve Sephora’nın dayanıklı kalemini deneyin.

kaş7

Dudakların doğal görünümünü pastel tonlar ile sağlayın, nude renklerin modası hiç geçmiyor. MAC Alluring Aquatic Siren Song ruju veya Clinique Long Last Soft Matte Suede ruju kullanmanızı tavsiye ederiz.

ruj16

Teninizin porselen gibi kusursuz bir şekilde kapatmak için çizgileri ve gözenekleri dolduran, yumuşak ve pürüzsüzlük sağlayan, kalıcı ve yağ dengesini sağlayan ve parlamayı kontrol eden mümkünse mat yapılı kapatıcıları kullanmak gerekiyor. Nars Pro-Prime Instant Line&Pore Perfector veya Benefit Big Easy SPF35 renkli kapatıcıyı deneyebilirsiniz.

makyaj64

Dolgun kirpiklerle bakan gözler her kadının hayali, doğru maskara ile gerçeğe dönüşüyor. Lancome Cils Tint maskara 72 saat kirpik bakımı vadediyor ve 3 güne kadar kirpiklerde kalıp koruyuculuk sağlıyor. Estee Lauder Sumptuous Infinite ise elastik bir formüle sahip, yeni eksra uzun karbon siyahı ve esnek polimerler içeriyor.

maskara3

Elmacık kemiklerinin ortaya çıkması, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm ile cilde doğal parlaklık verecek hafif dokulu ve nem sağlayan allıklarla mümkün oluyor. Nars Matte Multiple allık kremsi dokulu hem yanaklara hem de dudaklara uzun süreli nem ve canlılık veriyor. Clinique Cheek Pop Icon Berry Pop allık da doğal ışıltısı ve hafif içeriğiyle yanaklarınızı renklendiriyor.

allık8

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın