Babalar Günü Yaklaşırken

0

Oğlum anneden önce “baba” demişti. Haksız da sayılmaz çok emeği var babasının, uykusuz gecelerde göğsünde yatıran, onu yıkamayı, altını değiştirmeyi, yedirmeyi ve uyutmayı seven bir babası var.

Sorumluluk sahibi ve çocukla ilgilenmekten üşenmeyen bir baba, anneler için çok değerli… Hatta bulunmaz Hint kumaşı diyebilirim.

aile53

Sevginizi göstermeniz yeterli bizce, ama yine de hediye almak istiyorsanız önerilerimiz aşağıda…

Brooks Brothers özel dikim takımlar, kumaş gömlekler, spor giysiler ve slim fit smokinlerle öne çıkıyor. 1950’li yıllarda Fransız Polinezyası, Pasifik Okyanusu ve Hawaii Adalarına yolculuk yapan kaşiflerden ilham alan markanın İlkbahar-Yaz kolleksiyonunda tropikal esintiler ve denizci teması damga vuruyor.

Aksesuardan hoşlanan babalara Swarovski’nin modern ve şık tasarımlı takı ve aksesuar kolleksiyonundan yüzük, kolye, kol düğmesi ve bileklik seçebilirsiniz.

baba21

Parfüm erkeklerin en sevdiği hediyelerdendir. Dolce Gabbana Pour Home lavanta ve Akdeniz esintisi getiren, biber ve adaçayı ile çok hoş kokusu olan bir parfüm…

İlk dalgıç saatini 1965 yılında üreten Seiko, 50.yıl anısına özel modeller tasarladı. Prospex modelleri tasarımının yanında 200 metre su geçirmezlik özelliğine sahip. Otomatik makinesi, tarih ve gün göstergesi, akerdeon slikon kayışı ile spor sever babalar için iyi bir seçenek oluyor.

Müzik ve egzersizden hoşlanıyorsa 80 farklı koşu bisiklet modu ve eliptik bisiklet özelliğine sahip  Oncoach Cardio MP3 Çalar hediye edebilirsiniz. Kardiyo koçu gibi çalışan, egzersiz süresince yönlendirip motive eden MP3 onu memnun edecek.

Kahveye düşkün bir babanız varsa  kahve makinesi iyi bir seçenek olur. Nescafe Dolce Gusto, özel kapsülleriyle Amerikano’dan chai tea latteye kadar 30 farklı kahve hazırlıyor.

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın