Ayna Ayna Söyle Bana Estetik Yaptırmalı mıyım ?

0

Estetik cerrahi son iki senedir benim de denediğim ve çok iyi sonuç aldığım bir yol. Beğenmediğimiz bölgelerden kurtulmanın en doğru yolu, ama söylemeliyim ki çok emek istiyor. Gerekli özeni göstermezseniz hiç bir zaman mucizevi sonuç elde edemiyorsunuz…
Estetiğe ihtiyacınız olan bölgelerinizi anlamanın yolları var, boy aynanızın karşısına geçin, dik durun ve kontrole başlayın;
1. Burun ameliyatı için; burnunuzun uç kısmı düşükse ve deliklerini göremiyorsanız, nefes almada da problem yaşıyorsanız estetik yaptırabilirsiniz. Burun kanatlarınız genişse ve rahatsızlık veriyorsa bu da düzeltilebilir. Hepsini bir bütün olarak görüp, rinoplasti, septoplasti ve burun eti ameliyatı birlikte yapılabilir.
2. Göz kapaklarınız düşükse, görüş alanınızı etkiliyorsa göz kapağı ve kaş germe operasyonuna ihtiyacınız olabilir. Alt ve üst göz kapaklarınız yanlarda birleşiyor ve iç kısımdan daha aşağıda duruyorsa, yüzünüze üzgün ifade veriyorsa kaş germe estetiği ve göz kapağı askısı gerekebilir.

estetik3

3. Göz altlarınızda koyu halkalar ve morluklardan şikayetçiyseniz, yağ enjeksiyonu için danışabilirsiniz.
4. Yanaklarınızda ve boyun bölgenizde sarkmalar varsa, germe ameliyatından söz edilebilir. Yüz ve boyun germe birlikte yapılırsa daha iyi sonuç alırsınız.
5. Yukarıdan baktığınızda memelerinizin büyüklüğünden, göbeğinizi göremiyorsanız küçültme ve dikleştirme yaptırabilirsiniz.Eğer yeterli dolgunlukta değilse silikonla meme büyültme ihtiyacınız olabilir.
6. Karın estetiğinde ise, yukarıdan baktığınızda cinsel bölgenizi ve ayaklarınızı göremiyorsanız karın germe veya liposaction yöntemlerinden bahsedilebilir. Çift karın şikayeti olanlarda uygulanacak yöntem daha çok germe ameliyatı oluyor. Oturduğunuzda, sizinle beraber bacaklarınıza oturan fazlalıklardan da kurtuluyorsunuz.

estetik8

7. Kollarınızı yukarı kaldırdığınızda kol deriniz aşağı sarkıp sallanıyorsa, kol germe işlemi yaptırabilirsiniz.
8. Kalçalarınız düz ve sarkıksa, kalça dikleştirme ve silikon protez uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Aynı operasyonda basenlerinizden de liposaction ile kurtulabilirsiniz.
9. Dizlerinizin üst kısımlarındaki deriler gevşeyip sarkmışsa, yine germe ameliyatı kurtarıcı olabilir.
10. Ayak bileklerinizin kalınlığından şikayetçiyseniz, yine liposaction yöntemi ile inceltilebiliyor.
Estetik ameliyatlarda önemli olan gereksiz ve yanlış müdahalelerden kaçınmaktır,doğru müdahaleler ruhsal ve fiziksel sağlığınızı olumlu yönde etkiler.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın