Aftlara Karşı Bal, Aktif Cinsel Hayat İçin Elma…

0

Uykunuzu kayıt altına almanın yolu var. “Runtastic Sleep Better” uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve telefonu yastığınızın altına koyun. Akıllı alarm özelliği ile uykunuzun en hafif anında sizi uyandırıyor. Uyku süresini, verimliliğini kayda alıp istatistik haline getiriyor.

Alkol, kahve, yemek ve egzersiz gibi günlük alışkanlıklarınızın uykuya olan etkisini de görebiliyorsunuz. En eğlenceli yanı rüyalarınızın kaydını da tutabilmeniz dersek ilginizi daha da çeker mi ?

uyku21

Günde yiyeceğiniz 1 adet elma seks hayatınıza iyi geliyor. Yediğiniz bir elma cinsel fonksiyonlarınızı artırıyor. Ayrıca kabuğunda bulunan polifenoller kayganlığı ve  özel bölgenize kan akışını artırıp size ateşli bir cinsellik sunuyor.

elma8

“Beautiful me” uygulaması ile makyaj uzmanınız artık çantanıza giriyor. Çektiğiniz selfieleri inceleyen, cildinizin ve saç renginizi test eden, hatta size yeni ürünler öneren bu uygulama kadınların vazgeçilmezi olacak. Cildinizdeki problemleri görüp özel kozmetik ürünleri size özel belirliyor.Artık bol bol selfie çekebilirsiniz.

selfie3

Orgazmın faydaları çok, 20 dakikalık bir cinsel ilişki yarım saatlik tenis oynamak ile aynı kaloriyi yakıyor. Kan akışını da hızlandırdığı için dokularınız sağlıklı kalıyor.

“Whey proteini” zayıflama ve vücudu şekillendirmeye yardımcı bir protein, süt ürünlerinde ve sütten yapılan takviyelerde bulunuyor. Yetişkin bir kadının günlük protein ihtiyacı 50 gram, bunu yarısını whey protein tozundan yarısını de süt ve yoğurttan alarak zayıflamanızı kolaylaştırın.

protein

Göz kuruluğu kadınlarda yaş ilerledikçe artıyor. Sabahları gözünüzü açmakta zorlanıyorsanız, akşamları batma,yanma ve bulanıklık hissediyorsanız kuruluk belirtisi olabilir.

Bol su içmek,rüzgardan uzak durmak, uyduğunuz odayı nemli tutmak ve bilgisayarda çalışırken gözlerinizi daha sık kırpmak iyi olabilir.

göz14

Evde mum yakmayı seviyoruz. Oysa parafin bazlı mumlar yandığında benzen adlı bir kimyasal tortu bırakıyor. Bu da cildinizde zamanından önce kırışıklıklar yaratıyor.

En iyisi kendi oda kokunuzu yaratın. Suyun içine portakal kabukları atabilirsiniz. Ya da taze adaçayı ve biberiye yapraklarını esansiyel yağlarla karıştırıp bir difüzör alabilirsiniz.

mum4

Ağzınızda çıkan yaralara bal iyi geliyor. Üç gün süre ile aftlara bal sürenler yaralardan kurtuluyor, acısı da 24 saatte geçiyor.

Parmaklarınızı kıtlatmak rahatlatıyor olabilir ama eklemlerinize iyi gelmiyor. Bu tür alışkanlığı olanlarda yumuşak doku zedelenmesi ve kavrama kuvvetinde azalma olduğu tespit edilmiş. Çünkü eklemleri çevreleyen bağlar hızla ve tekrarlanarak geriliyor.

 

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın