60 Saniyede Güzel Görünmek Elinizde…

0

Vakti olanlar için sorun yok ama vakti dar olanlar için önemli ipuçları veriyoruz. Ufak tefek bazı hileler ile kısa zamanda neler başarabilirsiniz ?

Yüzünüzü ince göstermek için bronz bir pudrayı elmacık kemiklerinin altına sürün, anında etkisini göreceksiniz.

Kipiklerinizin arasını kendi renginde ince uçlu bir göz kalemi ile doldurun, böylece abartmadan gür görünecekler.

Yüzünüz akşamdan kalma ve şiş ise buzluktaki donmuş bezelye paketini bastırıp bir kaç saniye tutun.

güzel6

Yüzünüzün aydınlık ve canlı görünmesi için bir miktar aydınlatıcıyı sadece elmecık kemiklerinizin yukarısındaki bölgeye uygulayın, hem ince gösterecek hem de kusurlu bölgeleri gizleyecek.

Saç telleriniz uçuşuyorsa saç spreyinizi fırçaya sıkıp elektriklenen tellerin üzerinden hafifçe geçirin.

Dramatik bakışlar yaratmak için maskaranızı sürdükten sonra yarı saydam pudrayı pamuklu çubukla kirpiklerinize sürün. Kuruduktan sonra tekrar maskarayı sürün, takma kirpik etkisi gösteriyor.

Gözlerinizi canlandırmak için içerisine beyaz renkli bir far sürün.

güzel8

Gözlerinizi ön plana çıkarmak için kaş renginize yakın bir göz farını göz kapaklarınıza sürün.

Dudaklarınızın dolgun ve belirgin görünmesi için dudak çizgisinin etrafını açık tonlarda bir kapatıcı ile çevreleyin.

Saçınızı kabartmak için ışıltılı ve şekillendirici bir saç köpüğünü fırçanıza sıkın ve köklerden başlayıp şekil vererek tarayın.

Saçlarınızı yıkayacak vaktiniz yoksa yağlı görünümden hızla kurtulmak için direkt yağlı saç diplerine ve uçlarına spreyi sıkın. Sprey yağı kurutarak size fazladan bir gün sağlar.

Bronz ve taze görünen bir cilt için bronzlaştırıcı kremi  makyaj süngeri ile cildinize yedirin. Alın, burun,çene ve elmacık kemiklerinize eşit miktarda yayın.

güzel7

Gözlerinizi ön plana çıkarmak ve daha parlak göstermek için safir mavisi bir göz kalemini alt ve üst kirpik diplerine sürün.

Kaş hattınızın bakımlı ve şekilli görünmesi için kaş çizginin altına boyunca  açık renkli ve aydınlatıcı bir kalemle çizgi çekin.

Göz altı torbalarınızdan dikkatleri uzaklaştırmak için, derinlik yaratacak saten dokulu topaz ya da ametist tonlarında göz farı kullanın.

Sigara içilen ortamlarda üzerinize sinen kokudan kurtulmak için kullandığınız parfümü uzaktan saçınıza sıkın.

Cildinizi temiz ve parlak gösterecek peeling uygulamasını atlamayın. Garnier Skin Naturals 3’ü bir arada istediğiniz etkiyi yapacak.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın