23 Ekim, Saat 21:44’te Parçalı Güneş Tutulması Var…Dikkatli Olun

0

Güneş tutulması ile ilgili konuşmalar artık hayatımızda daha çok yer alıyor.Tutulma dönemlerinde artık herkes birbirini uyarır oldu. Perşembe günkü tutulma  Türkiye, Amerika ve Kuzey Pasifik’ten izlenebilecek.

Türkiye haritasının 5. Evine ve Güneş’in üzerine düşen tutulma ekonomik kriz ve dalgalanmayı işaret ediyor. Demek ki önümüzde zor bir 4 ay var !  5. Ev astrolojide sanat,sanatçılar,çocuklar, eğlence yerleri,şans oyunları,borsa,ekonomi, doğum oranı,eğitim sistemi ve elçileri anlatır.

güneştutulması1

Bu defa Akrep burcunda  0. derecede gerçekleşecek olan bu tutulmanın ciddi etkileri var. Öncelikle hayatınızı riske atacak davranışlardan, her türlü gizli kapaklı şeylerden uzak durun.Bir uyarı da biz kadınlara; geceleri tek başınıza sokaklarda dolaşmayın. Akrep burcu karanlığı sever ve kötülüğü karanlığın olduğu yerde ortaya çıkarır.

Akrep burcunun sıfırıncı derecesinde tutulması demek; ihanet, nefret,savaş,isyan ve esaret anlamına geliyor.

Kadınlar üzerinde çok fazla olumsuz etkileri var; kadın cinayetleri,kadınları kısıtlayan konuların ortaya çıkışı, kadın hareketlerinin oluşması , cinsel saldırılarda artışın söz konusu olmasına işaret eder.

Büyük krizler ve değişimler

Gizli saklı konular, belgeler ve kayıtlar,

Terör olaylarında artış,

güneştutulması2

Seksin ve cinselliğin karanlık tarafları, cinsel suçlar ve cinsel hastalıklar,

Suçlardaki hızlı artış,

Salgın hastalıklar ve biyolojik silahlar

Zehir ve büyü ile ilgili konular,

Vergi sistemleri,sigorta ve banka konuları gündemde olacak.

güneştutulması4

O günkü tutulmada güneşin kontakları da önemli; aynı anda Venüs’te 0 derece Akrep burcunda olacak. Venüs’ün getirdiği sıkıntılar arasında aşk ve gönül işleri ile kadınsı her türlü konuda problemler öngörülüyor.

Güneş ve Neptün arasında oluşacak kontak; kaosu,aldatılmaya müsait durumları, kendinden fedakarlık yapmayı,karmaşaları,düşük kuvveti, sahtelikleri ve kırılganlığı ortaya çıkaracak.

Akrep burcunun yöneticisi Mars ise o gün Yay burcunda olacak. Bu da acısı, Yay’ın temsil ettiği konulardan çıkacak demektir.  Astrolojide Yay’ın temsil ettiği konuları genel olarak ; kanunlar, din ve eğitim konuları,dış işler,diplomasi, göç,özgürlük,sportif konular,uluslararası ticaret, uluslararası her türlü iş ve konu,kültürel kimlikler,inançlar,hayvancılık, hukukla ilgili işler ve seyahatler olarak sayabiliriz.

Sağlık alanında eklem romatizmaları, siyatik,kaslar,karaciğer,uyluk ve kalçayı sembolize eder, demek ki bu bölgelerde sıkıntı yaşanabilir. Astrologlar öyle diyor…

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın