2015 Model Güzelliğin Sırları

0

Kozmetik dünyası kendini sürekli yeniliyor. Kozmetik mağazalarına gittiğinizde hangisine bakacağınızı şaşırıyorsunuz. Seçiminizi kolaylaştırmak için yeni çıkan ürünleri sizler için yazdık.

kozmetik

Tom Ford 2015 “Lips and Boys” koleksiyonu için erkeklerden ilham alıyor. Yaşamında kendisini etkileyen 50 erkeğin ismi ile 50 farklı ruj rengi oluşturmuş. Clutch boy olarak da tasarladığı rujlar renkleri ile başınızı döndürecek. Sizin erkeğiniz hangisi olsun ?

ruj

Ren Skincare “Flash Rinse 1 Minute Facial”, 1 dakikada ciltte devrim yaratıyor. İçeriğinde bulunan % 10 oranındaki C vitamini doğal, saf ve etkili..böylece cildinizin ışıltısını, canlılığını ve sıkılaşmasını artırıyor.

krem

Darphin “The Revitalizing Oil” çok iyi emilen ve doğal cilt yağına çok yakın bir ürün, cildinize nem veriyor ve lipit tabakasını güçlendiriyor. Cildiniz yağlıysa emülsiyondan kreme geçin. Kuruysa yüz bakım yağlarını deneyin.

Lavanta yağı ciltte zırh oluşturarak mikropların geçmesini önlüyor. Ketencik yağı lipit dengesini koruyor, ahududu tohumu da cildinizdeki küçük çatlakları onarıyor.

yag

Alessandro Hand SPA Age Complex bir el bakım serumu, kremden önce sürülüyor. Çevresel etkiler, deri dokusunun eksikliği ve günlük aşınma gibi nedenler ellerinizi kurutup aşındırıyor. El serumunun etkisi gece boyunca üst düzeye çıkıyor. A,C ve E vitaminleri koruma bariyerini güçlendirip cildin yapısını iyileştiriyor.

krem1

Cildinize detoks etkisi yapan “Nuxe Nuxellence Detox” enerji veren anti-aging bakımıyla gece boyunca detoks etkisi yapıyor. İçeriğinde çarkıfelek, gelincik ve sığırdili özleri ile mitokondri DNA’sını koruyup %43 oranında onarıyor. Günde 2 saat fazla uyumuş gibi bir cilt ile uyanmanızı sağlıyor. Gündüz kullanabileceğiniz “Nuxellence Eclat” ile destekleyip daha dolgun bir cilde kavuşabilirsiniz.

krem2

 

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın