Zamane Ojeler ve Tırnak Koruyucular

0

Tırnaklar ne kadar bakımlı olursa kendinizi o kadar iyi hissedersiniz.

Yeni nesil ojeler hem renklendirme hem de sağlık ve güç verme konusunda başarılı. Kozmetik mağazalarına girdiğinizde bir çok oje markası var. Tırnak koruyucular, güçlendirerek uzamasını sağlayanlar da raflarda yerini alıyor.

Inglot Nail Enamel; tırnak yapısına zararlı dibuil, kafur, toluen ve formaldehit gibi maddeleri içermiyor. Hem tırnakları hafifçe renklendiriyor hem de zayıflamalarını önlüyor.

oje9

Mavala İstanbul Colors Serisi; İstanbul’un farklı özelliklerini simgeleyen farklı renkler içeriyor. Tırnak sağlığını koruyor, ayrıca uzun süre kalıcılık özelliği var. 380 Ayasofya rengini deneyin.

oje10

Lancome Vernis in Love Rose Boudoir; parlaklığı ve yoğun rengi kalıcı bir oje, üstelik rahatça hatasız bir şekilde sürülen yapısı var.

oje11

Amway Artistry Oje Diva; yeni formüllü yoğun ve kalıcı oje tırnaklarda 10 gün dayanıyor. Tırnak koruyucu cila ve oje koruyucu cila ile beraber kullanıldığında tırnaklar, çatlama ve soyulmaya karşı dayanıklılık kazanıyor.

oje12

Nails Inc Concrate Effect Polish yeni trend tırnak cilasının, rahat sürülen bir formülü var. Dokusu pürüzlü ve mat olan cilanın posta kutusu kırmızısı ve meneviş mavisi tonları var.

oje14

Golden Rose Nail Expert Beauty Oil Nail & Cuticle; çabuk emilen bu yağ, tırnak yüzeyinin korunmasına katkıda bulunuyor. İçeriğinde zeytinyağı,avokado yağı,E vitamini, üzüm çekirdeği yağı ve badem yağı ile tırnaklara ve tırnak etlerine nem veriyor.

oje15

Flormar CC Correct & Conceal Nail Enamel, 5 farklı rengi ile tırnaklara doğal renk verme ve pürüzsüz görünüm sağlama özelliğine sahip. Tırnaklardaki leke,sararma ve renk eşitsizliklerini kalın bir film tabakası gibi örterek kusursuz bir görünüm sağlıyor.

oje17

Sally Hansen Nail Growth Miracle; formülünde tırnakların sağlıklı uzamasını sağlayan kolajen ve vitaminler içeriyor. Yapısındaki keratin kırılma ve çatlakları önlerken, soya proteini tırnaklardaki nemi koruyor.

oje19

China Glaze Strong Adhesion Base Coat; yıpranıp soyulan tırnak ve ojeler için üretilmiş. En alta sürülen bu oje, formülü ile tırnakların soyulmasını önlüyor ve ojenin kalıcılığını sağlıyor. Sadelik istiyorsanız tek başına sürerek kullanın.

oje20

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın