Yılın Son Yenileri

0

Kozmetik dünyası tam anlamıyla yenileniyor. Sürekli yeni çıkan ürünler raflarda hızla yerini alıyor.

Hermes’in yeni parfümü Twilly d’Hermes, sümbülteber, zencefil ve sandal ağacı notalarından oluşan kokusu ile benzersiz bir etki yaratıyor. İlhamını ipek eşarplarıyla hayatı dolu dolu yaşayan kadınlardan alan parfüm tende ipeksi bir dokunuş yaşatıyor.

Physicians Formula Sexy Booster Cat Eye Maskara yoğun pigmentli ve taraklı fırçası ile kirpikleri tek tek tarayarak uzun bir görünüm veriyor. Gün boyu hacimli ve dolgun kirpikler istiyorsanız 24 saat kalıcı ipek kirpik etkisi sunan maskarayı denemelisiniz.

Nars 2018 yılını, ünlü sanatçı ve fotoğrafçı Man Ray’ın eserleri ile karşılıyor. Man Ray for Nars Holiday Collection serisinde sanatçının modern eserlerinden ilham alınarak üretilen allık, göz farı, aydınlatıcı,ruj,dudakparlatıcısı ve eyeliner yer alıyor.

Urban Care Expert Series iki farklı saç peelingi üretti. Biotin&Caffein Peeling Shampoo, dökülme karşıtı ve içerdiği biotin, kafein ve doğal tuz kristalleri ile saçları güçlendiriyor.

Avene Fluide Demaquillant Cilt Temizleme Losyonu, alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için geliştirilmiş. İçerdiği aktif maddeler cilt kirlerinin çözülmesini sağlıyor.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın