Yılın Düğünü : Önce Çakma Nikah Kıyıldı, Bugün Resmen Evlendiler

0

Tabii ki George Clooney ve Amal Alamuddin çiftinden bahsediyoruz. 53 yaşındaki aktör, 36 yaşındaki Lübnan asıllı İngiliz avukat ile üç gün üç gece süren düğünle evlendi.

İtalya-Venedik’te günlerdir dünya basınının yakından takip ettiği “çakma nikah” dün 200 davetli önünde, Vogue dergisi için düzenlenen özel bir show ile kıyılmıştı.

georgeclooney

 

Magazin basını, yılın düğününe dair ayrıntıları da gün yüzüne çıkarıyor.   Clooney, sevgilisine 570.000 Euro değerinde tek taş elmas yüzük taktı. Damat Armani smokin  giyerken, gelin  Prenses Kate Middleton’un gelinliğini hazırlayan Sarah Burton imzalı Alexander McQuenn gelinliği tercih etti.

Clooney’nin nikah şahidi Rande Gerber, gelininki ise kız kardeşi Tala oldu.

Üç gün üç gece süren düğünde ilginç  uygulamalar da dikkat çekti. Mesela,davetlilerin giysilerinin yakalarına ve tuvaletlerine kontrol çipi takıldı. Otel girişinde fotoğraf makineleri, cep telefonları ve tabletlere el konuldu. Davetiyelerde ayrıca “No selfie” notu yer aldığı  belirtiliyor.

georgeclooney1

 

İlk başlarda göz önünde olmaktan hoşlanmayan Alamuddin, sonradan gösterişli düğünü kabul etti. Dedikodular Clooney’in politikaya atılacağı ve Oxford mezunu İnsan Hakları avukatı  Alamuddin’in  de iyi bir “First Lady” olacağı yönünde.

En gözde bekar unvanına sahip George  Clooney’i dünya evine sokan   düğünün masraflarını kim mi ödedi?  Söylentiler  dikkatleri gelinin babasının üzerine çekiyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın