Yılbaşında Gözler Sizin Üzerinizde Olsun mu?

0

Az kaldı, birkaç gün sonra yılbaşı gecesi sizleri bekliyor. İster evde kutlayın isterseniz dışarıda bir programa katılın, her iki durumda da gözler sizin üzerinizde olsun istersiniz.

Bu özel gecede en tercih edilen kıyafet elbisedir, kombinlemek de ayrıca rahat oluyor. Payet ve dantel elbiseler, siyah veya mercan renkli elbiseler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Bizim sizlere önerimiz makyaj ve parfüm üzerine;

Altın tonlarında dumanlı göz makyajı asil bir görünüm verir, tabii abartmamalısınız. Bu makyaj için önce cilt bazı gerekiyor, gözde altın ve kahve tonları birarada kullanılabilir. Terracota sağlıklı bir görünüm için ideal olur.

makyaj71

Dudaklar ise nude tonlarda vurgulanmalı.

Gümüş tonlar daha seksi ve dikkat çekicidir. Gözlerin içi kısımlarına uygulanan gümüş tonlar aydınlık bir bakış veriyor. Acık ciltli ve açık göz rengine sahipseniz çok daha şık durur. Kahverengi ve yeşil gözlüler ise altın tonlarını tercih etmeli.

Çok abartılı bir göz makyajı yerine, kırmızı ruj sürerek dudaklarınızı vurgulayabilirsiniz.

makyaj72

Pembe tonları kullananlar doğal görünümü yakalıyor. Dah çok parlaklık isterseniz inci tonlarında ışıltı veren kremi dudaklarınızın hemen üzerine, burun ve elmacık kemiklerine hafif dokunuşlarla sürün. Ruj renginizi gül tonlarında seçerseniz çok hoş duruyor.

Bronz tonlar en sade ve sağlıklı görünümü verir. Hem far hem allık olarak uygulayabilirsiniz.Dudaklarınızın rengi tamamen doğal olmalı.

makyaj73

Parfüm gerçekten de kadınların imzasıdır. Yılbaşı gecesi elegan mı daha şehvetli mi olacağına karar vermelisiniz.Kış kokularında % 8 – 14 arasında parfüm yağı içeren “eau de parfum” bulunuyor. Böylece kalıcılığı 5 saaate kadar uzuyor. Sadece bir iki puf yeterli olabilir.

parfüm31

Size önereceğimiz parfüm Tom Ford Velvet Orchid; çok kadınsı bir koku. Velvet Orchid’de taze, gür taç yaprakları, sıcaklık yayan odunsu notalar ve deri notaları öne çıkıyor. Sandal ağacı, mür reçine ve labdanum ile tamamlanıyor.

Karşı konulmaz olmak istiyorsanız sümbülteber aromalı parfümlere yönelin. Bu beyaz çiçeğin çarpıcı ve sarhoş edici etkisi ateşli bir parti ile birleşince keyifli bir akşam sizi bekliyor. Gucci Flora Gracious Tuberose EDT sizi tamamlıyor.

parfüm32

Yine de vanilya aromalı, odunsu ve sofistike bir parfüm istiyorsanız, çok popüler olan Giorgio Armani Si EDP’ü tercih edebilirsiniz. Son derece popüler olan vanilya aroması oldukça zengin ve komplekstir.

parfüm33

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın