Yeni Sağlık ve Güzellik Ürünleri

0

Garnier Nem Dengesi; kullanıldığı andan itibaren canlanma sağlıyor.Bu seride her ürün ayrı bitki özleri ve doğal mineraller içerip, cildiniz besliyor.
Sensodyne’in yeni ürünü çok yönlü koruma sağlayan diş macunu, günde iki kez kullandığınızda ağzınızda hem dişlerde hem de diş etlerinde komple koruma sağlıyor.
Türkiye’nin ilk kayganlaştırıcı jel serisi Viaxi Glide, cinsel yaşamında özellikle vajinismus ve vajinal kuruluk yaşayan kadınların sorunlarının çözümüne yardımcı oluyor.
Mia 2 Sonic Cilt Temizleme Sistemi, derinlemesine cilt temizliği yapıyor. Sonik frekansı teknolojisi elle yıkamadan 6 kat daha güçlü, ayrıca gözeneklerin küçülmesine , ciltteki çizgi ve kırışıklıkların azalmasına da yardımcı oluyor. Sephora’lar da bulabilirsiniz.
mia2

Himalayalar’da yetişen doğal sabun cevizi Eco Nuts, içerdiği saponinle kumaşlardaki lekeleri su içinde asılı bırakıp, giysi liflerini koruyarak temizliyor.
Avene Serum Apaisant Hydratant; nemsiz ciltlere su takviyesi için kullanılabilecek bir ürün. İçeriğinde yatıştırıcı ve yumuşatıcı termal suyu ve gliserin var. Kadife gibi bir cilt için deneyin.
Alessandro Nailspa Control, asetonsuz oje çıkarıcı içeriğindeki lavanta özü ve B5 vitamini ile tırnaklarınızın sağlığını koruyor.
Physicians Formula Sexy Booster Allık; yanaklarınıza ışıltılı bir görünüm vermenin yanında içerdiği muricine aglycone mercandan elde ediliyor ve cinsel horonları harekete geçiriyor. Cocoa extract da heyecan verici ve mutluluk hormonlarını destekliyor.
Physicians-Formula

Youngblood Auburn kiti; kaşlarınızı daha gür ve doğal gösteriyor. İlk haznede açık kahve,ikincide koyu kahve ve üçüncüde jel kıvamında kahve tonları var. Ürünü uyguladığınızda, kaşın rengine uyum sağlıyor olması en belirgin özelliği.
Maybelline Cat Eyes rimel, yeni pençe fırçasıyla ve içerdiği kolajen – infüzyon sayesinde yoğun ve hacimli kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor. Üstelik 2 kat sürdüğünüzde takma kirpik etkisinde, jojoba yağı ve gliserin içerdiğinden topaklanma yapmıyor.
maybellline

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın