Yeni Nesil Egzersiz : Kombo Seanslar

0

Tek bir seansta iki ayrı egzersizi birleştiren yeni egzersizler,  özellikle vakit yokluğundan spor yapamayanlar için kaliteli bir fitness programı sunuyor.

Sadece belirli bir bölge yerine tüm vücudu çalıştıran bu seanslarda, danstan tutun Kettlebell hareketlerine kadar farklı egzersizleri yapabiliyorsunuz.

spor52

  • “Yogabomb” 13 dakika süreyle tuck jump, side leap ve burpees ile terliyorsunuz. 40 saniye yoğun çalışıp 20 saniye dinleniliyor. İki dakika süre ile odağı değiştirdiğiniz yoga duruşu var. Ardından 15 dakika dengeleyici ve güçlendirici, kas esnetici duruşlar yapılıyor. Egzersizin HIIT kısmında güçlenirken, yoga kısmında kaslarınız esniyor. Yogabomb zihninizi irade ve kararlılıkla çalıştırıyor.

spor46

  • “Nova” müzik ve koreografi ile beraber yüksek enerjili ve eğlenceli bir egzersiz, vücudunuzun farklı yerlerini çalıştırıyor. Yogadan esneklik,denge  ve odaklanma; pilatesten de daha iyi bir koordinasyon ve sıkı kaslar elde edeceksiniz.

spor48

  • “Frame Barre” bale ve fitnessi tek egzersizde birleştiriyor. Dans, kol, karın kası,kalça egzerizi ve barı içeren bu programda dans pisti ve spor salonu egzersizleri büyük bir kardiyo egzersizine dönüştürülmüş. Fitness kalp ritminizi hızlandırırken kalorileri de yakıyor. Esnek ve ince bir vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyor.

spor49

  • “Kettlecore” yüksek yoğunluklu bir antrenman, kettlebell ve pilates reformerı birleştiriyor. Tüm vücudunuz kardiyo çalışıp güçleniyor, pilates ile esniyor hem de sıkılaşıyor. Yağınızı yakacak kadar zamanınız yoksa bu egzersiz sayesinde uzun saatler harcamıyorsunuz.

spor50

  • “Bollyactive” kalbi ve vücudu güçlendirmeyi hedefliyor. Aeorobik hareketlerle ve aralıklı olarak yapılan egzersizde dans hareketlerini ve eğlenceli parti ritimleri birleşiyor.

spor51

Koreografi kondisyonunuz için faydalı, hem de bol kalori yaktırıyor. Ciddi dans derslerine katılmadan, eğlenmek, fit kalmak ve dans etmek isteyenler için ideal.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın