Yeni Nesil Cilt Bakımı : Hydrafacial

0

Cilt bakımı deyince sizin aklınıza ne geliyor ? Yüze buhar verip elle veya pamuklarla temizleyip sivilceleri sıkmak ya da bir metal yardımı ile siyah noktaları çıkarmak artık geçmişte kaldı.

Yeni nesil cilt bakımında cildi temizleyen yeni bir yöntem var “Hydrafacial”. Bu yöntem FDA onaylı ve 2014 yılından beri uygulanıyor.

Hydrafacial yönteminde sistemin vakumu ile cilt özel bir solüsyonla temizleniyor, ciltten çıkan artık sıvılar cihazın haznesinde birikiyor. Sistemin başlıkları tek kullanımlık, sadece sizin için kullanılıyor.


Özel solüsyon ile cilt derinlemesine temizlenirken vakumla beraber gözeneklerdeki siyah noktalar cildi yormadan çıkıyor.

Bu solüsyonunun özelliği yağı ve ölü hücreleri yumuşatması, böylece vakum kolayca temizliyor.

Arınma işleminden sonra basınç yardımı ile cilt altına güvenli bir şekilde cildin ihtiyacı olan bakım iğnesiz olarak ulaştırılıyor.

Cilde verilen antioksidanlar, hyalüronik asit, peptidler, proteinler, A,C ve E vitaminleri ile cildin daha sağlıklı, canlı ve parlak olması sağlanıyor.

Bu işlemden sonra Hydrafacial’a ait mavi led ile ışık terapisi yapılarak yağ dengesinin sağlanması hedefleniyor. Sonrasında kırmızı led ışık terapisi ile kolajeni uyararak cildin canlandırılması sağlanıyor.

Sonuçta daha sağlıklı,  parlak, canlı ve temiz bir cilde kavuşuyorsunuz.

İşlem 45 dakika sürüyor ve ardından günlük hayatınıza devam edebiliyorsunuz.

Her 15 günde bir ihtiyaç durumuna göre tekrarlanabilen Hydrafacial, dört mevsim uygulanabiliyor.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın