Yeni Nesil Bakım ve Anti-Aging Ürünlerle Zamana Meydan Okuyun

0

Teknoloji geliştikçe firmalar da yeni bakım ve anti-aging ürünlerini geliştiriyor. İlginizi çekecek değişik özelliklere sahip farklı markaların ürünlerini denemeye hazır olun…

Kiehl’s Daily Reviving Concentrate; ayçekirdeği, zencefil kökü yağları ve tamanu içeriği ile biyolojik döngüye uyum sağlayan ve  gün boyu cildi korumayı hedefleyen bir yağ. Cildin gündüz ve gece farklı davranışlarından ilham alınarak geliştirilmiş.

krem13

doctorB Örümcek Ağı Kremi; Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr Bülent Cihantimur tarafından geliştirilen bu krem ödüllü anti-aging ve kök hücre ajanlarıyla formüle edilmiş. Cilde nem sağlama,cilt elastikiyetini artırma,hücrelerin ömrünü uzatma ve kırışıklıkların silinmesinde etkili, aynı zamanda ciltteki kolajen yapısının kalitesini artırıyor.

krem12

Elizabeth Arden Superstart Skin Renewal Booster; kullandığınız cilt bakım ürünlerinden maksimum faydayı sağlamak için geliştirilmiş. Cildin doğal kolajen oranında 5 kat, nem oranında 25 kat ve elastin oranında 9 kat artış sağlıyor. Cildin tazelenmesiyle diğer cilt bakım ürünlerinden sağlayacağınız fayda çoğalıyor.

krem15

Murad Dolgunlaştırıcı ve Kırışıklık Azaltıcı Kolajen Dudak Serumu; İçindeki kolajen kompleksi dudak çevresindeki kırışıklıkları azaltıyor ve nemlendiriyor. Hardal filizi özleri içeriği ile kan dolaşımını hızlandırarak dudaklara dolgunluk kazandırıyor.

dudak7

La Roche-Possay Effaclar Sıkılaştırıcı ve Mikro Soyucu Tonik; içindeki Roche-Possay termal suyu ile cildin nemini koruyup, cildi yatıştırıyor. Gözeneklerin küçülmesini sağlayarak tıkanmalarını önlüyor.

tonik

StriVectin-SD Intensive Concentrate for Strech Marks & Wrinkles Bakım Kremi; DNA yapısındaki tahribatı onararak cilt bariyerini sağlamlaştırıyor. Gözle görülen tüm yaşlanma etkilerini minimuma indiriyor. Madonna’nın gençlik sırrını merak ediyorsanız, bu ürünü deneyebilirsiniz.

krem16

The Organic Pharmacy Enzyme Peel Mask; tüm cilt tiplerine uygun olan maske formülündeki papatya,çam kabuğu ekstresi, squlane,havuç,meyve asidi ve açai goji özleri ile cilt lekeleriyle savaşmaya yardımcı oluyor.

krem17

Darphin 8-Flower Nectar Oil Cream; zengin ve hafif dokusu vücudun ısısı ile etkileşime geçip kademeli olarak yağa dönüşüp cildi besliyor. Suda yağ ve emulsiyon karıımı ile formulize edilen kremin özelliği uygulandıktan sonra yağa dönüşmesi, üstelik siz uyurken duyularınızı da rahatlatıyor.

krem18

Sephora Ginseng Sleeping Mask; doğal ginseng ekstresi içeren tek dozlu maske canlandırıcı ve sıkılaştırıcı etkisi ile fayda sağlıyor.

maske39

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın