Yeni Kozmetikler Almak İstiyorsanız Yatırıma Değecekleri Seçin

0

Sizin dolabınızda da işe yarayacağını zannederek aldığınız, ama bir kere kullanıp nereye koyacağınızı bilmediğiniz kozmetik ürünler şüphesiz vardır.

Dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden tutun, kaş ve kirpik uzatıcılara, maskelerden takma tırnaklara, takma kirpiklere kadar… Kadınların doğal merakı olan bu tür ürünler gerçekten işe yarıyor mu?

makyajçantası1

Makeup Eraser, makyaj temizleme bezi; bu havlu ıslatıldığında su geçirmeyen ve sahne makyajı da dahil, tüm makyajı temizleyen liflerden oluşuyor.

%100 polyester olan bu havlu göz bölgesini tahriş etmiyor ve 1000 kez yıkanıp kullanılabiliyor. En iyisi makyajı çıkarırken yüzü bu bez ile temizleyip, ardından tonik ile silmek olur.

makeuperaser

Kiesque oje tutkalı; ojeyi sürmeden önce tırnak kenarına sürüldüğünde ojeyi taşırmadan düzgün şekilde sürmeyi sağlıyor. Uygularken ojeyi sürmeden önce tırnağa gelmeyecek şekilde tırnak etrafına sürülüyor.

Ojeyi sürüp bir dakika bekledikten sonra çekerek tırnağın etrafından çıkarılıyor. Özellikle oje sürmeyi beceremeyenler için çok pratik, muntazam ojelere sahip olmanızı sağlıyor. Sephora’larda bulabilirsiniz.

ojetutkalı

Benefit Instant Wipe Out Gözenek Sıkılaştırıcı maske; içerdiği mantar özleri ile gözeneklerin görünümünü azaltıyor, gliserin ile nem bariyerini güçlendirip cildi sıkılaştırıyor. Koton mikrofiber malzemesi ile cilde zarar vermiyor. Cildi kurutmadan temizleyip ferahlatıyor.

Ergonomik yapıdaki maske kaş arası, alın,çene ve T bölgesine kolayca uygulanıyor. Sıkıca mavi butona bastırarak serumun paketteki mendile yayılmasını bekleyin. İşaretli yerden paketi açarak 180 derecelik maskeyi yüzünüze uygulayın.

Benefitinstantwipeout

Dr. Murad Kolajen dudak serumu; hardal filizi özü içeren serum kan dolaşımını hızlandırıp hacim kazandırıyor, böylece dudakları dolgunlaştırıyor ve kırmızılaştırıyor.

Formülündeki özel kolajen kompleksi dudakları nemlendirip, dudak çevresindeki kırışıklıkların görünümünü azaltıyor.

Dudakları pürüzsüzleştirerek makyaj bazı gibi bir yapı oluşturan ürün, ruju sürdüğünüzde kadifemsi bir görünüm veriyor.

drmuradrapidkoolagen

Wet Brush saç kırılmasını önleyen tarak; intelliflex uçları ile zor açılan be çabuk dolanan saçları açıyor. Uçlarındaki softips özelliği ile saç derisine masaj yapma ve saç köklerini uyararak sağlıklı uzamayı sağlama özelliği var.

Bu akıllı tarak hangi saç telinde yumuşak hangisinde sert olması gerektiğini kendisi seçiyor. Boyner mağazalarında bulabilirsiniz.

wetbrush

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın