Yeni Bir İlişkide Sevgilinizin Arkadaşlarını Kabullenmek Çok mu Zor ?

0

İyi bir ilişki bulmak, devam ettirmek ve bu ilişkinin getirdiği sürprizleri kabullenmek her zaman kolay olmuyor. Yeni birisiyle tanıştıktan ve ilişkiye başladıktan sonra, insanlar tanışma ve birlikteliklerini sağlam bir zemine oturtmaya çaba gösteriyor. Zaman geçtikçe onlara, birbirlerinin arkadaşları ve ailesi de dahil oluyor. Çiftler uygun zamanı bulunca kendi çevrelerini tanıştırmayı tercih ediyor.
Bu dönemde bazı sorunların yaşanması da kaçınılmaz. Bazı gruplar yeni geleni aralarına almaktan kaçınıp, ilişkiye bir şekilde müdahale edebiliyor. Siz yeni gruba dahil olan kişi olarak, sevgilinizin hayatında önemli olan arkadaşlarıyla anlaşmak için ortak yollar bulabilirsiniz. Her şeyin başlangıcı karşınızdaki kişiye şans vermek olmalı. Onları tanımaya çalışmak, ortak programlar yapmak, sohbet ederek paylaşımlarınızı arttırmak partnerinizi de mutlu eder.
arkadaş11

Sevgiliniz çok yakın bir arkadaşı hakkında olumsuz bir şey söylemek istediğinizde, otomatik olarak savunmaya geçebilir.Sizin dikkat etmeniz gereken suçlayıcı bir dil kullanmamak, tehdit edici ifadelerden kaçınmak, gergin bir anınızda bu konuları açmamak, kıskançlık yapmamak ve kendinizi onlarla kıyaslamaya çalışmamak olmalı. Sizi nelerin rahatsız ettiğini net bir dille anlatmanız daha doğru olur.
Eğer krizler yaşanıyorsa, sevgilinizin size karşı duyarlı olması ve çözmek için adım atması beklenir.
Çiftler birbirlerinin tüm arkadaşlarını sevmek zorunda değil, ama saygı göstermeye mecburdur. İlişkileri dengede tutmak, her iki taraf için de rahatlatıcı olur. Baş başa yapmak zorunda olmadığınız etkinliklerde, ortak zevklerinizi bulup onlarla vakit geçirebilirsiniz, sinemaya gidebilir, gece eğlencelerine katılabilir, konserlere gidebilirsiniz.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın