Yaz Makyajının Sırları

1

Doğal olmayı çoğumuz severiz. Doğal olmanın şart olduğu bu mevsimde, yüzümüzün az da olsa canlı görünmesini istiyorsak, normalde kullandığımız makyaj malzemelerini bir kenara koymalıyız. Sizin için küçük bir yaz makyajı listesi yaptım!

Ten makyaji:
Yazın denize,havuza gireceğimiz ve terleyeceğimiz için fondöten sürmek gereksiz olur. Fakat kapatmak istediğiniz sivilceniz,lekeniz, ve göz altı morluklarınız varsa Make Up For Ever markasının kapatıcısını deneyebilirsiniz. Bu kapatıcı waterproof olduğu için suyla temasta çıkmayacaktır. Eğer yaz akşamları daha fazla kapatıcı isterseniz de BB ve CC kremleri deneyebilirsiniz. Benim size önerim Garnier, Maybelline, Clinique ve Nivea markalarının bu tip ürünlerine bakmanız. Bu markalar tüm cilt tipleri için üretim yapıyor.

staniac

Yanaklar:
Eğer yüzünüze renk vermek istiyorsanız Staniac’leri denemelisiniz! Staniac, Gratis mağazalarında satılan theBalm markasının jelimsi formüllü, hem dudak hemde yanak ürünü. Üç rengi var. En sevdiğim renkleri “prom queen” ve “beauty queen”.
Allıkla aranız iyi değilse ve güneş size bronzlaştırmak yerine kızartıyorsa bu krem bronzlaştırıcıya bayılacaksınız! Adı; Soleil Tan De Chanel. Krem yapısındaki bu ürün pahalı tarafta olsa da her mevsimde kullanılabilen bir ürün.
maybelline color tattoo 24hr eyeshadow

Göz makyajı:
Gözlerde bu yaz en kalıcı ve en moda ürün krem farlar. En beğendiğim ve fiyatı da uygun olanlar Maybelline markasının 24HR Color Tattoo’ları.
Eyeliner kullanmayı seviyorsanız essence markasının suya dayanıklı eyeliner pen ürününü deneyin derim. Ürün uygun fiyatlı olmasının yanı sıra geçen yazdan beri kuruma da yapmadı! Eğer eyeliner değilde sadece göz kalemi istiyorsanız çoğu markanın suya dayanıklı seçenekleri var. Benim önerim Flormar’ınki. Krem gibi yapıda olduğu için gözde rahatsızlık yapmıyor ve özel birtemizleyici ile çıkarmadığınız sürece gözünüzden akmıyor ve çıkmıyor.
Son olarak rimel. Rimel olarak, Clinique, Mabelline ve Benefit’in ürünlerini tavsiye ederim. Bu üç markanın da uzatma, hacimlendirme ve renk vermede kirpikler için birebir olduğunu düşünüyorum.

1000-Kisses_PRODUCT_03
Dudaklar:
Yanaklarınız için uygulayabileceğiniz Staniac ürününü kullanmak istemezseniz Rimmel London markasının 1000 Kisses adındaki dudak ürününü deneyin. Bir ucunda keçeli kalem ucu gibi bir aplikatörü var ve diğer ucunda ise nemlendirici renksiz dudak bakım kremi var.

Yaz aylarına girdiğimiz için bu ürünleri kullanmadan önce her zaman güneş koruma faktörlü kremleri sürmeliyiz.

Bella

Lütfen Paylaşın...

1 Yorum

  1. Rimmel 1000 kısasa süper. Ürünü Watsons mağazalarından alabilirsiniz….

Yorum Yapın