Yaz İçin Dudak Bakım Ürünleri

0

Anneler günü için Gratis ve Watsons gibi mağazalarda bakım ürünlerinde yüzde 40-50 gibi indirimler başladı bile. Ben bugün gitsem de çok merak ettiğim ve Türkiye’ye daha yeni olan Wet’n Wild markasının standı talan edilmişti ve istediğim markaların çoğunu bulamadım. Fakat farklı markaların yaz için muhteşem olacağını düşündüğüm ve yeni çıkan dudak ürünlerini buldum. Size bunlarla ilgili düşüncelerimi de aktarmak istedim.

makyaj51

NYC Applelicious Glossy Lip Balm;
Bu ürünü Watsons mağazalarında NYC standlarında bulabilirsiniz. Ülkemize yaklaşık 2-3 ay önce geldi ve ben de bu indirimde pembe ve kırmızı rengini aldım. Dudakta duruşu bana Nivea’nın hafif renk veren dudak balmlarını hatırlattı. Hafif ve tatlı kokulu ve günlük hafif bir ürün arayanlar için çok uygun olacağını düşündüğüm bir ürün.

makyaj52

Moisture Renew Lipstick;
En çok sevdiğim dudak ürünlerini yapan marka olan Rimmel’den 3 farklı ürünü tanıtacağım ve bu ilki. Bu üründen 2 tane aldım ve en sevdiğim renk “Oxford Street Fuchsia” adını taşıyan tatlı bir pembe oldu. Bu ürünlerin özelliği dudakta bir lip balm gibi hissettirmeleri ama bir ruj gibi renk vermeleri. Doğruyu söylemek gerekirse bu üründe beni en çok çeken şey ambalajı oldu. Mor kapakları gerçekten ilgi çekici ve “beni kullan” diye bağırıyor.

makyaj54

Lasting Finish Colour Rush Balm;
Rimmel’in bu ürünü neredeyse her makyaj markasının çıkardığı kalem rujlar görünümünde. Bu ürünü seçmemdeki en büyük etken verdiği rengin yoğunluğu oldu. Bende olan “Rumour Has It” rengi dudakları o klasik Hollywood kırmızısından biraz daha pembe ve yazlık bir renge büründürüyor. Ruju indirimden önce almıştım ve o kadar çok beğendim ki başka bir rengini daha almaya gittim fakat bitmişti. Anlaşılan tek beğenen ben değilmişim:)

makyaj55

Lasting Finish by Kate Lipstick;
Rimmel markasından son inceleyeceğimiz ruj. Kate Moss, Rimmel ile işbirliği yapıp kozmetik dünyasına adım attı.Bu ürünlerden ikisi de ruj. Kırmızı paketli olan rujlar mat. Benim bahsedeceğim siyah paketlileri de parlak olarak sonlandırmış. Mat rujları kışın kullanmayı daha çok sevdiğim için “bir de bundan deneyeyim” dedim ve 16 numara olan çingene pembesi rujunu aldım. Doğruyu söylemek gerekirse bu kadar opak olacağını bilseydim başka bir renk alırdım.Yine de beklediğimden çok daha kaliteli bir ruj çıktı ve yazın kullanmak için ideal bir formülü var. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm!

 

Glam Shine Balmy Gloss:
L’oreal’in bu ürünü tam benlik! Hafif renk veren ve yine kalem şeklinde olan bir ruj. En sevdiğim özelliği ise bazı renklerin içine minik simler koyarken bazılarını düz yapmışlar böylece daha büyük bir kesime hitap eden ve herkesin kendine uygun bir tane bulabileceği bir koleksiyon çıkarmışlar. Hazır indirimdeyken kendimi tutamadım ve 3 tane aldım. Bu yazın en gözde rengi morumsu orkide rengi ve rahatlıkla gün içinde kullanabileceğim “Dare The Dragon Fruit” adındaki rengiyle ben de trendlere ayak uydurabileceğim.

makyaj58

XXXL Shine Lipgloss;
Dudak parlatıcı sevmem, çünkü bana yapış yapış ve rahatsız gelirler. Bu ürünü Essence markasından buldum ve aldığımda kesinlikle beklentim yoktu. Fakat hayatımın lipgloss’unu buldum! Dudakta lip balm gibi bir hissi var ve fiyatı gerçekten çok uygun. Bu aralar en sevdiğim rengi “Nude Candy”. Herhangi koyu rujumun üstüne sürüyorum ve aniden günlük bir dudak rengine sahip oluyorum. Eminim, siz de kendi zevkinize uygun bir renk bulabilirsiniz. Essence markasını Gratis başta olmak üzere bir çok kozmetik mağazasında bulabilirsiniz.

makyaj59

Haydi artık makyaj malzemelerinde de yaz temizliği yapın yeni ürünler yer açın.

Bella,2014 İstanbul

Lütfen Paylaşın...

Bu yazı yorumlara kapalıdır.