Teknolojinin Nimetlerinden Faydalanın, Hayatınızı Kolaylaştırın

0

Günleri neredeyse yarışarak yaşayanlardansanız, sizi rahatlatacak uygulamalarla zaman kıskacından kurtulabilirsiniz.

Cep telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamalar ile hayatınızı kolaylaştırmayı deneyin.

7 Minute Workout ; Kadınların fiziki yapısının temel alındığı bu uygulama ile evde 7’şer dakikalık periyotlardan oluşan egzersiz programları hazırlanıyor. Vücut yapısına uygun programlar seçilen uygulamayı istediğiniz zaman değiştiriyorsunuz. Hatırlatmalar da içerdiği gibi, hareketleri doğru yapmanız için görseller de sunuluyor.

7minuteworkout

Sworkit Lıte Personal Trainer; Evde egzersiz yapmak istiyorsunuz, ama hangi hareketleri yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Bu programda sanal egzersiz eğitmeniniz var. 30 saniyeden başlayıp, birçok zaman aralığında egzersiz yapabiliyorsunuz. Görsel olarak herşey mevcut, vakti dar olanlar için ideal bir uygulama.

sworkit

Pump Up; Kişisel egzersiz programı hazırlayan ve sağlıklı yaşam günlüğünü paylaşabileceğiniz bu uygulamada hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve kullanacağınız ekipmanları Pump Up’a söyleyin, o da size bir egzersiz programı çıkarsın. Size uygun olan programı bir koçun sesli anlattığı uygulamada fotoğraf da paylaşabilirsiniz.

pumpupapp

Spreadsheets; Seks performansınızı ölçmek isterseniz bu uygulama tam size göre. İlişki esnasında sizin ve partnerinizin ses dalgalarını ivme ölçer teknolojisi ile kaydediyor, süresine ve desibel katsayısına göre bir puanlama yapıyor. Girdiğiniz ilişki sayısı ve bu sırada değişen puan takvimini de excel tablosu şeklinde veriyor. Bu uygulama ile seks performansınızın yüksek ve düşük olduğu günleri öğrenebilirsiniz.

spreadsheetsapp

Myfitnesspal; Kalori sayacı ve diyet izleyici uygulamada 1 milyondan fazla gıdanın kalori değeri var. Marka ve pişirme alternatiflerini de içeren Myfitnesspal, kaydettiğiniz yemekleri hafızasında tutuyor. Aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarınızla birbirinizi takip de edebilirsiniz.

MyFitnessPalProgress

Yoga Glo; Yoga yapmak istiyorsanız ve gitmeye vakit bulamadıysanız telefonunuza bu uygulamayı indirerek yoga hareketlerini, isimlerini ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sabahları 10 dakika ayırarak bu programı keyifle kullanabilirsiniz.

yogaglo

Clue; Regl döngüsünü takip edebildiğiniz bu uygulamada hangi günlerin hamile kalmaya uygun olduğunu görebilirsiniz. İlk girişte son regl tarihi, periyotların süresi ve kaç gün sürdüğü bilgilerini verdikten sonra bir sonraki regl tarihini, ne zaman başlayacağını ve hamilelik için uygun günleri öğreniyorsunuz.

clueapp

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın