Teknoloji Harikası Bakım Patchlerini Hala Denemediniz mi?

0

Teknoloji harikası, özel üretilen patch yani bakım pedleri kullandığınız kozmetiklerin cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Göz çevresi, boyun ve yüzde nemlendirme, sıkılaştırma ve temizlik etkili patchlerini bir an önce denemelisiniz.

Sensai Cellular Performance Yenilikçi Toparlayıcı Yüz ve Boyun İçin 3D Kağıt Maske; üç boyutlu bu maskeyi hem yüze hem de boyuna tek hareketle uyguluyorsunuz. Yüksek konsantrasyonlu aktif içerikler sayesinde cildiniz sıkılaşıp gerginleşiyor. Hem pürüzsüz hem de yumuşak lık veren uygulamadan 20 dakika sonra cildiniz parlayıp ipek gibi oluyor.

ped1

 

 

Bliss Canlandırıcı Oksijen Göz Maskesi; içeriğinde C vitamini, üç özel oksijen formu ve yoğunlaştırılmış salatalık özü var. Göz çevrenizi nemlendirip koyu halka ve şişliklerin azalmasına yardımcı oluyor. Stres ve uykusuzluk nedeniyle oluşan gözaltı şişkinliklerine de iyi geliyor. 15 dakikalık uygulamadan sonra 8 saatlik uykunun verdiği dinlenmiş görünüme kavuşuyorsunuz.

Wonderstripes Göz Kapağını Yukarı Kaldıran Bantlar; Douglas Mağazalarında bulabileceğiniz bu bantlar ile daha genç bir görünüme kavuşuyorsunuz. Göz kapaklarında hissedilmediği gibi tüm gün ve gece de kalıyor. Göz kapaklarınız düşükse denemenizi öneririz.

ped4

Strivectin Anti-Wrinkle Hydra Gel Bakım Maskesi; cildinizi iki basit adımda dolgunlaştırıyor ve kırışıklıkları gideriyor. Göz çevresi, dudak kenarları ve alnınızdaki direkt çizgilerin üzerine uygulayabileceğiniz patch maskeler size genç bir görünüm sağlıyor. Özel bir gün öncesi evde uygulayacağınız patch ile daha güzel görüneceksiniz.

Instıtut Esthederm Repair System Göz Çevresi Pedi; göz altı torbalarını azltıcı, morluk,yorgunluk ve kırırşıklık ifadelerini anında gideriyor. Akşamları çok çalışıp sabah önemli bir sunuma gitmeden veya akşamdan kaldığınız bir gecenin sabahında kurtarıcınız oluyor.

 

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın