Tatil İçin Geri Sayım Başladı

0

Yaz mevsimi kapıda… Okulların kapanmasına da sayılı günler kaldı. Hepimizin kafasında yaz tatilli hayalleri dolaşıyor. Hem dinlendirici,hem eğlenceli hem de bütçeli tarafından tatili kim istemez?
Tatil yapan iki ana grup var her zaman; birincisi çocuklu aileler, diğeri çocuksuz veya bekarlar…
Özellikle çocuksuz çiftler ve bekarlar, asla birinci grup ile tatil yapmak istemez. Çünkü, tatilin sihri çocuk sesi ile bozulabilir.Onlar tüm yılın yorgunluğunu sessiz koylarda ya da müziğin kulaklarda kalıcı hasar bırakma olasılığı bulunan plajlarda ya da moda adı ile “beachlerde” atmak isterler. Aileler için ise bekarların etrafta olmasından yana bir sıkıntıları yoktur. Hiç olmazsa bu sayede “eski eğlenceli günleri” akıllarına gelir.

yaz tatili shut
Şimdi, her iki grup içinde cazip olabilecek tatil mekanlarına bir göz atalım. Öncelik tabii ki çocukların, söz konusu onlar olunca, kalacağınız yerin çocuğunuzun yaşına göre eğlence yerleri, çocuk kulübü ve oyun havuzları olması olmazsa olmazlardan. Denize yakın olup, kumdan kale yapma imkanı ve minikleri eğlendiren animasyon olması, sizin tatili ne kadar huzurlu, rahat geçireceğiniz ile yakından ilgilidir.Bu arada aşağıda yazdığımız otellerden bazıları, kentli bir anne olarak bizzat denenmiş ve memnun kalınmıştır.
Çocuklu aileler için tatil yapabileceğiniz yerlerden sizin için seçtiklerimiz;

cocuk deniz shut

•Club Voyage Sorgun; Çocukların çok eğlendiği, güvenli ve huzurlu bir tatil köyü. İçinde sinema saati, özel animasyonlar, oyunlar, doğum günü partileri gibi daha çok sayıda aktivite mevcut. Ayrıca çocuk parkı, uyuma odası, 2 adet çocuk havuzu, su kaydırakları, mini disko, oyun odası ve en güzeli küçük bir lunaparkı bulunuyor. Ücretli olarak bebek bakıcısı da temin etmeniz mümkün. Her yaş grubuna uygun kulüp ve aktivite mevcut.
•İberotel Sarıgerme Park; İberotel bir ana bina ve villalardan oluşuyor. Otelde çocuk odaları, çocuk bakıcıları, oyun köşesi gibi çocukların ihtiyaçlarını karşılayan imkanlar mevcut. Ayrıca bebekleri olduğunu önceden bildiren aileler için hazırlık siz gitmeden yapılıyor. Ailelerin odalarına bebek telsizi, puset, mama ısıtıcısı gibi yardımcı malzemeler konuluyor. Rahat ve dingin, ayrıca güvenli bir tatil için tüm görevliler seferber. Gerektiği durumda mama önlüğü servisi bile var. Çocuk havuzu ve kum havuzu olmasının yanında, kum havuzunun üzeri sineklere karşı tenteli. Ayrıca odaların camlarında yine teller mevcut.
•Lykia World Ölüdeniz; Çocuklar için bir tatil cenneti olan otel de, özel havuzlarda yüzebilir, oyun havuzlarında oynayabilir, hazine adasında macera yaşayabilir veya su kaydıraklarında kayabilirsiniz. Çocuklar için; eğlendiren, eğiten ve dinlendiren bu tatil köyü sizin için de iyi bir tatil fırsatı.
Çocuklara özel 32 ü ısıtmalı 8 açık havuz, mini club da 2 ısıtmalı açık havuz ve 1 oyun havuzu. 20 adet her yaşa su kaydırağı, hazine adası, korsan ormanı, gizli mağaralar, bebekler için kum havuzu, özel bakıcılık hizmeti, çocuk tiyatrosu, çocuk restoranı, sanat ve hobi atölyesi, midilli turları, 24 saat açık bebek mutfağı mevcut. Yani okuduğunuzda, “daha ne olsun” dedirten bir tatil mekanı. Ayrıca her yıl Temmuz yılının ilk haftası, çocuk festivali yapılıyor. Çok sayıda sürprizin yapıldığı festivalde sadece çocuklar değil ebeveynler de çok eğleniyor.

tatil shut

•Martı Myra; Çocuklarınız, farklı kültürlerden gelen diğer konuklar ve yaşıtlarıyla, eğitimli uzmanlar eşliğinde bilgisayar, el işi, spor aktiviteleri, yarışmalar, pijama partileri gibi eğlenceli aktiviteler ile gönüllerince zaman geçirecekler. Tatil köyü, çocuklara kendi başlarına eğlenme yetisi de kazandırıyor. 10 yıldır, 14 kişilik bir kadro ile beş dilde aktivite programları geliştiren tesiste,500 m2 lik açık ve kapalı oyun alanında nöbetçi eğitmenler görev yapıyor. Bu tesis, her şeyin çocuklar için düşünüldüğü hatta yalnız çocukların buluştuğu bir tatil cenneti. Aileler, çocuklarını güvenle ve huzurla teslim edebildikleri gibi kendileri de yine çok güzel bir tatil yapma fırsatı buluyor.
Tatil de birçok şey de olduğu gibi, sevdiklerinizle güzel. Sevdiklerinizle birlikte gönlünüzdeki tatili geçirmeniz dileği ile…

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın