Sonbaharda Tırnaklarda Yeni Trendler

0

Kimi kadın klasik renklerden vazgeçmez, kimi sadece french manikür sever, kimisi de trendleri hiç kaçırmaz. Bu sezonun tırnak trendlerini takip etmeniz için size ipuçlarını veriyoruz.

tirnakmodasi

Fransız manikürü bu kış farklı şekilde uygulanıyor. Sadece tırnak uçlarında siyah renk olabildiği gibi, siyah bazın üzerine tırnak ucuna sadece beyaz olarak da uygulanıyor.

20162017tirnakmodasi

Tırnaklarda uyumlu iki ton beraber kullanılıyor. Bazda koyu tonları uçlarda gümüş ve dore ile aydınlatarak çekici görünebilirsiniz. Ya da taba rengin üzerine gölgeli siyah tonları sürebilirsiniz.

Şık ve parlak Swarovski taşları ile manikürünüz göz alıcı görünüyor. İsterseniz tüm tırnakları taşla kaplayabilirsiniz ya da sadece tek tırnağın ucunda kullanabilirsiniz.

tirnaktrendleri

Gümüş tonlar ilkbahardan bu yana etkisini sürdürüyor. Kare veye oval tırnaklarda krom bazın üzerinde, yarım ay şeklinde gold tonlarla kombinleniyor.

Koyu renkler çok karizmatik, klasik tonları sevenler için her zaman cazibesini koruyor. Koyu tonlara mor, gri ve yeşiller de katılıyor.

20162017tirnaktrendleri

Kıyafetlerde çizgiler devam ederken aynı alım tırnaklarda da ortaya çıkıyor. Sade görünüm istiyorsanız ojesiz tırnağın üzerine beyaz çizgiler çekebilirsiniz. Mat taba tonlu bir ojeyi üzerinde gold çizgiler ile kullanabilirsiniz. Veya parlatıcı sürdüğünüz tırnakların üzerine enine çizgiler yapabilirsiniz.


Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın