Sonbaharda Kendinizi Yenileyin

0

Yazın sonuna geldik artık, yağmurlar başlamak üzere… Ama keyifle geçen bir yazın ardından sonbahara hazırlanıyoruz.Yenilenmiş bir şekilde karşılamak için ihmal edilmemesi gereken şeyler var;
Güneş cildi yıpratıp, kalınlaştırıyor.Lekelenmeler ve kırışıklıklara yol açıyor, elastikiyeti de kayboluyor doğal olarak. Havuzdaki kimyasalların da etkisi var cildin bozulmasında. Sabun kullanmak ve keselenmek cildi kurutup, nem dengesini bozuyor .Duş jeli kullanıp, duştan sonraki ilk üç dakikada nemlendirici sürmek gerekiyor.
Bu sürede faydalanabileceğiniz ürünler; The Body Shop Exclusive Edition Chocomania nemlendirici vücut yağı ve Orogold 4k Gold Vitamin C içeren yüz canlandırıcı serum.

bakım10

Saçlar için de durum farklı değil, onlar da yıpranıp kırılıyor. Toni&Guy saçı derinlemesine temizleyen detoks şampuanı ve yine saça parlaklık katan saç bakım serumunu kullanabilirsiniz.
Tırnaklarınızı güçlendirmek için ellerinize sürdüğünüz nemlendiricili losyonla masaj yapabilir ve bol su içerek nem verebilirsiniz. Badem içerikli el kremleri idealdir, kütikül kalemi ve nail block da faydalı olacaktır. The Body Shop Almond serisini bakım için, Orogold’un Hyacinth Exquisite manikür setini deneyin.

bakım11

Yüz ve vücudunuz için peeling gerekiyor, Orogold 24K Gold Deep Peeling kullanarak cildinizi arındırabilirsiniz. Yine aynı serinin Yoğun Nem Gündüz Kremi size iyi gelebilir.
Cildinize ve yaşınıza göre mezoterapi yoluyla, vitamin enjeksiyonundan faydalanabilirsiniz.
Kırışıklıklarınız içinse botox ve dolgu uygulatıp kışa hazır ve canlanmış girebilirsiniz.

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın