Sizi Mutlu Edecek Mucize Ürünler

0

Bazen düşünürsünüz, mucize bir şey olsa da hızla sonuç verse diye.Tabii ki çabasız güzellik olmaz, ama yine de derdinize derman olacak bazı ürünleri sizin için toparladık.
1. Braun Satin Hair Lontec Brush ; saçlarınızı pürüzsüzleştiren pille çalışan bu elektronik tarak normal bir saç fırçası gibi görünüyor, saçlarınızdaki karışıklıkları açarak düzgün ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlıyor.
saç21
2.Elizabeth Arden 8 Hour Cream; E vitamini zengini ve balmumlu krem, cildin en kuru bölgelerini anında yumuşatıyor ve iyi bir makyaj bazı olarak kullanılıyor.Göz kapaklarınıza sürerek parlak bir görünüm de elde edebilirsiniz.
3. Exfoliating Scrub Cream; içeriğindeki özel glikolik ve salsilik asitli soyucu mikrotanecikler, gözenekleri derinlemesine temizliyor ve sivilceleri gideriyor. Bikini bölgesindeki ve koltuk altlarındaki kızarık ve kabarıklıklara iyi geliyor.
krem
4.Sara Happ Lip Scrub; dudaklardaki ölü deriyi tek kullanımda yok ediyor ve yumuşak dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.
5.Jack Black Mr. Fix; çok hızlı sonuç veren ürünün içindeki gümüş, birkaç saat içinde kesiklerin yara oluşmadan iyileşmesini sağlıyor.Ayrıca aknelere sürdüğünüzde küçültüyor.
yara
6.Armani Maestro Eraser; göz çevresi sorunlarına anında çözüm sunan kapatıcı, kusursuz gözler sağlıyor. Cilde iyice yedirilebiliyor ve tabakalanmıyor.
7.Bliss Fat Girl Slim; kafein zengini selülit kremi,fazla suyun vücudunuzdan atılmasına yardımcı oluyor. Gece selülitlerinizle savaşıp, sabaha aşırı şişliklerden kurtulmuş olarak kalkmanızı sağlıyor.
selülit3

Lütfen Paylaşın...

Yorum Yapın